Download App Center - dodatkowe repozytoria z aplikacjami dla QNAP
QNAP App Center Dodatkowe repozytoria z aplikacjami * dla systemów operacyjnych QTS i QuTS hero Jak dodać nowe repozytorium z aplikacjami?Zaloguj się do panelu zarządzania serwerem NASOtwórz App CenterW App Center w prawym górnym rogu kliknij ikonę ustawień:Wybierz zakładkę App...- Silas Mariusz
- Temat
- aplikacje app center qpkg repository
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Wiki & FAQ
- A
Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC
Witam wszystkich. Jestem zupełnie nowy i "zielony"jeśli chodzi o obsługę serwera NAS.Jakiś czas temu odkupiłem od od znajomego serwer NAS TS-351+Chcialem zrobić w końcu porządek z coraz większą biblioteką zdjęć i filmów.Niestety mam ciągle problem z obsługą a teraz przede wszystkim z logowaniem...- adam4403
- Temat
- aplikacje nas problem qfinder
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
- A
Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC
Witam wszystkich. Jestem zupełnie nowy i "zielony"jeśli chodzi o obsługę serwera NAS.Jakiś czas temu odkupiłem od od znajomego serwer NAS TS-351+Chcialem zrobić w końcu porządek z coraz większą biblioteką zdjęć i filmów.Niestety mam ciągle problem z obsługą a teraz przede wszystkim z...- adam4403
- Temat
- aplikacje nas problem qfinder
- Odpowiedzi: 12
- Forum: Kompatybilność dysków i urządzeń peryferyjnych
Kawa i papierosy Jak ocenieacie pomoc techniczną przez aplikację "Help desk"?
Witam Jak oceniacie pomoc techniczną przez aplikacje "Help Desk"? Bo ja uważam, że "ekspert" kompletnie nie zna aplikacji "QuMagie"- Piotrdy
- Temat
- aplikacje helpdesk pomoc qumagie
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Kącik użytkownika: Opinie, komentarze i testy
- D
Pytanie o ts-230
Witam. Jestem nowy w tej dziedzinie :D . Czy na tym model czyli qnap ts-230 mogę zainstalować zewnętrzne repozytorium ?? Bo jak dodaje i wchodze w repo qnapcloud to niestety mam pusto i zero jakichkolwiek aplikacji.- Des3k
- Temat
- aplikacje repozytorium sklep store ts-230
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
- I
Pomoc Chrome przestało działać
Cześć Mam taki problem, że przeglądarka CHROME przestała się uruchamiać. Klikam myśli i nic. Po aktualizacji do obecnej wersji dalej nie działa. Przestała chwilę wcześniej. Usunięcie i ponowna instalacja nie pomogła. Firefox działa.Chciałbym żeby chrome działało mi ponownie.Proszę o...- inkluz
- Temat
- aplikacje chrome color działa hybrid station
- Odpowiedzi: 8
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
- P
Pomoc Jak podlinkować aplikację utworzoną w containerstation do wskazanej domeny?
Szanowni Państwo, uprzejmie proszę o pomoc.Zainstalowałem na moim qnapie contenerstation. Na nim zainstalowałem CodiMD, Redmine i Wordpressa. Wszystkie te aplikacjie uruchomiłem na adresie publicznego IP plus odpowiedni port. Na tym etapie wszystko działa. Nie wiem jednak jak podłączyć te...- panmirecki
- Temat
- aplikacje containerstation
- Odpowiedzi: 21
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
- N
Pomoc Aplikacje z QNAP Club - jak uruchomić
Witam. Mam problem z aplikacjami z QNAP Club. Dodałem w App Center QNAP Club. Wybrałem interesujące mnie aplikacje. Dałem zainstaluj i... Kiedy "klikam" otwórz, otwiera mi się wyłącznie okienko informacyjne o programie. Aplikacja niestety nie. W związku z powyższym mam pytania: 1. Jak uruchomić...- NaLesnik
- Temat
- aplikacje qnap
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Entware i aplikacje dla nie admina?
Witam, Odpaliłem u siebie na qnap speedtest-cli wg tego opisu: Rozwiązany - Jak zbadać szybkość łącza na qnap ?. (dotychczas speedtest miałem na raspberry tylko, ale przy moim łączu trochę mi obcinało - raspberry ma ograniczenie do szybkowści usb2.0). Otóż speedtest-cli działa u mnie na qnap...- Remus
- Temat
- aplikacje entware
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Aplikacje i ich wymagania: HD Station >=4.0.0
Witam,Pojawiły się aplikacje typu PLEX, VLC na stronie Qnapclub które wymagają wersji HD Station >=4. Skąd taką wersję pobrać skoro oficjalnie jest 3.2.9?Pozdrawiam- lord_yabol
- Temat
- aplikacje hd station
- Odpowiedzi: 33
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc AppCenter -> Wszystkie aplikacje
Witam wszystkich !Pojawil sie problem.Po aktualizacji programowania serwera stracilem dostęp do: AppCenter -> Wszystkie aplikacjeOtrzymuje komunikat:NAS nie mógł uzyskać listy informacji o aplikacjach. Sprawdź ustawienia sieci.Nie mam pojecia co zmienila aktualizacja systemu ? Cos sie...- Darekw1967
- Temat
- aplikacje appcenter
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc TRACCAR problem z komunikacją.
Kolega pokazał mi ostatnio aplikację TRACCAR wraz z nadajnikiem GPS/GPRS który ma zamontowany w motorze. Serwer TRACCAR postawił na swoim komputerze (nie QNAP). Znalazłem instalkę na QNAPa i dla próby chciałem wykorzystać swój telefon z androidem. Sprawdziłem czy telefon działa na...- nelik1987
- Temat
- aplikacje działa lan trzeba
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Urządzenia mobilne i Narzędzia użytkowe
Pomoc Jak udostępnić wybraną aplikację np. Container Station nowemu użytkownikowi
Hej, Założyłem nowego użytkownika i chciałbym mu nadać uprawnienia tylko do wybranych przeze mnie aplikacji np. Container Station. W liście uprawnień widzę tylko kilka możliwości min. File Station, Photo Station itd. W jaki sposób udostępnić tylko np. jedną aplikację wybraną przeze mnie...- Mafox_
- Temat
- aplikacje container station
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- W
Pomoc Aplikacje i programy na komputer
Witam, chciałbym zrobić dostęp do dysku koledze nie tylko aby mógł oglądać moje pliki ale żeby również mi mógł wrzucać jakieś nowe filmy itp. Od razu zaznaczam że nie chodzi mi tu o aplikacje na telefon czy tablet, a tylko i wyłącznie na komputer. Macie jakieś fajne programy do tego? I jak można...- witek95
- Temat
- aplikacje
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc Nie działające aplikacje po zmianie routera
Witam. Mam problem z aplikacjami na telefon. Po zmianie routera Sagem na Dasan i podłączeniu światłowodu aplikacje na telefonie nie działają. Gdy chcę się połączyć po wifi np. z vmobile wszystko działa lecz gdy próbuję po danych komórkowych pojawia się komunikat że nie można połączyć się z...- gramek1
- Temat
- aplikacje działa porty routerze
- Odpowiedzi: 14
- Forum: Urządzenia mobilne i Narzędzia użytkowe
- N
QNAP udostępnia aplikację do tagowania zdjęć...
QNAP udostępnia aplikację do tagowania zdjęć QNAP prezentuje Photo Tagger – aplikację do tagowania zdjęć dla systemu iOS®- (No Name)
- Temat
- aplikacje zdjęć
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe
Instruktaż/Tutorial Dodatkowe źródła paczek qpkg (3rd party store)
Od kilku wersji systemu pojawiła się możliwość skorzystania z dodatkowych repozytoriów paczek QPKG bezpośrednio z poziomu App Center.Aby dodać nowe repozytoria, należy otworzyć App Center a następnie kliknąć w górnym prawym rogu na ikonę ustawień (kolo zębate). Następnie przejść do...- Silas Mariusz
- Temat
- aplikacje app center appcenter paczki qpkg repozytorium
- Odpowiedzi: 40
- Forum: Kosz