GeeryS

Entry Technician
Q Associate
22 Luty 2015
46
12
8
Wałbrzych
QNAP
TS-x53
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Cześć,
mam nadzieję, że nie duplikuję wątku (sprawdziłem nie zauważyłem takiego) i że będziecie wstanie mi pomóc.

Nie mogę zwolnić miejsca na woluminie, co bym nie robił to cały czas jest "Osiągnięto próg" i żadna czynność nie zwalnia miejsca- to co robiłem m.in.:
1. Usunąłem około 200 gb z folderu Multimedia - żadnej zmiany
2. Sprawdziłem wszystkie @Recycle, wszystko z nich usunięte - są puste, a mimo miejsce na woluminie bez zmian
3. Czekałem kilka dni, czy coś się zmieni ...nic

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i wskazówki

1776607512890.png

1776607164122.png