Pomoc Po zmianie loginu i hasła w rtorrent torki pobierają się od nowa

guffi

ZFS Master on QTS!
Q's Expert
13 Marzec 2020
342
3
17
28
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam
Po zmianie loginu i hasła torki pobierają się od nowa i mam podwójnie jeden tytuł video czy program w /rtorrent/medialibrary/ i /download/complete/

Model serwera: QNAP TS-251D
 
mam podwójnie jeden tytuł video czy program w /rtorrent/medialibrary/ i /download/complete/
To że pobrany torrent jest w kilku lokalizacjach to normalne. Hardlinks. Zajmuje to tylko jedna przestrzeń dyskowa.
A to że zmieniłeś login i hasło i uruchomione torrenty straciły swój status świadczy o braku zasobów w serwerze.
 
to czego ubywa mi miejsca.jak się tam dostać że by wyciąć te pliki i skopiować do Rdownload/complete/ bo na razie tego nie mogę zrobić
 
Tak, filmy i seriale.
IMG_20200819_094915.jpg


Nie ma sensu trzymać dodatkowych hardlinkow dla filmów i seriali.
 
dobra coś mi się pokiełbasiło. To teraz jak mam zrobić że by udostępniać wszystkie torki bo duża część ma po lewej stronie ma znak x
 
tak

w odpowiedzi dla Ciebie
Potwierdzilo sie to co mówiłem.
Masz serwer TS-251 na Intel Celeron. Zapodałeś prawie 500 torrentów, w tym połowa praktycznie do downloadu. Obciążenie procesora jakie generuje Ci rtorrent jest na poziomie 30%. Jednakże włączyłęś też antywirusa który zabił serwer obciążając procesor w 100%.
W efekcie, kiedy zmieniałeś login i hasło rtorrent'owi, rtorrent chciał się zrestartować. System dałmu 30 sek, ale to było za mało bo antywirus obciążył cały CPU. W efekcie rtorrent się wyłączył sesje się nie zapisały.
upload_2020-8-19_10-50-2.png

Po ponownym uruchomieniu i zrestartowaniu rtorrent chce skanować pliki z uszkodzonymi sesjami. Jak widzisz pliki są pobrane.

Przyśpieszyłem odrobine operacje na rtorrent wprowadzając przyszła modyfikacje.
Jednak musisz pamiętać - TS-251 z Intel Celeronem nie jest aż takim demonem prędkości zeby zapodać mu tyle zadań jednocześnie. Cierpliwości.

I czytaj błędy torrentów:
Tracker: [Failure reason \"Osiagnieto limit polaczen. Posiadasz ducha lub torrent jest juz pobierany innym programem przy uzyciu Twojego passkeya.\"]
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. rtorrent login