Pomoc Problem z logowaniem

zxvxv

Nowy użytkownik
Noobie
13 Marzec 2014
8
2
3
53
Pruszków
www.oswietlenie.magazynu.pl
QNAP
TS-x69L
Ethernet
100 Mbps
Witam Czasami ma problem z logowaniem do TS-269L.
Podaje Login i Hasło i .... widzę napis - Ładowanie....... i nic dalej.
Próbowałem na kilku kompach z różnymi systemami w tym Mac, Różne przeglądarki.... pomaga tylko reset serwera, aby po tygodniu był ten sam problem.
Serwer jest podłączony 2 kablami LAN z routerem, oczywiście każda karta sieciowa ma inne IP.
Co orze być przyczyną?
 
Próbowałem na kilku kompach z różnymi systemami w tym Mac, Różne przeglądarki.... pomaga tylko reset serwera, aby po tygodniu był ten sam problem.
Zazwyczaj rozwiązaniem tego problemu jest całkowite wyczyszczenie cachu przeglądarek.
 
Wersja oprogramowania 4.0.7
A i mam jeszcze taki komunikat, ale nie wiem o co chodzi :
The system is unable to save your settings (file = [/etc/config/uLinux.conf], section = [BTDownload], field = [addonEnable], value = [TRUE]) due to insufficient ramdisk space. If restarting the server does not solve the problem please contact support for further assistance.
 
Wersja oprogramowania 4.0.7
A i mam jeszcze taki komunikat, ale nie wiem o co chodzi :
The system is unable to save your settings (file = [/etc/config/uLinux.conf], section = [BTDownload], field = [addonEnable], value = [TRUE]) due to insufficient ramdisk space. If restarting the server does not solve the problem please contact support for further assistance.
Ram dysk zapchany. Zrewidowałbym poinstalowane programy. Używasz Transmission?
Zaktualizuj sobie soft do 4.1.0.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. zapchany dysk