Pomoc Przeniesienia katalogu @Transcode

Piter

Entry Technician
Q Associate
15 Listopad 2014
11
0
1
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Czy jest możliwość przeniesienia katalogu @Transcode tak, aby w nowej lokalizacji tworzyły się skonwertowane filmy. Serwer DLNA do PC, MEZZMO (jak i wiele innych) umożliwia wskazanie dowolnego katalogu gdzie mają się zapisywać filmy w nowej rozdzielczości z którego zawartości w razie potrzeby korzysta.
Mam katalog VIDEO w głównym katalogu w którym są filmy, katalog FILMY jest udostępniony oraz pokazany w serwerze XBNC i DLNA. Może to jest nieprawidłowe miejsce z filmami i muszę ten katalog zrobić gdzieś indziej? Mam QTS 4.1.1. oraz NAS TS-251.
Jeśli katalog @Transcode jest domyślnie w VIDEO to serwer XBMC widzi 3 takie same filmy (jeden oryginalny i dwa z mniejsza rozdzielczością po skonwertowaniu. Nie wiadomo który oglądać…
Dodatkowo jeśli udostępniam katalog VIDEO to wszyscy widzą katalog @Transcode z niepotrzebnymi nikomu filmami. Chcę, aby była możliwość zobaczenia przez nich tylko oryginalnych filmów.
Przeniesienie @Transcode z domyślnego tworzenia się w katalogu z filmem do wybranego przez admina tak aby DLNA, File Station, Video Station itp. normalnie z niego korzystały rozwiązało by problem.
 
Nie wiem jak ukryć katalog @Transcode, bo jest wewnątrz innego katalogu. Wydaje się, że można ukryć tylko główny katalog, a tego nie chcę. Nawet jeśli by udało się go ukryć to, musiałbym co nowy film (jeśli jest w swoim nowym katalogu) ukrywać katalog @Transcode, który w każdym nowym katalogu z filmem tworzyłby się.

Najlepiej jakby w „ZARZĄDZANIE TRANSKODOWANIEM” było opcja ZMIEŃ DOMYŚLNY KATALOG @Transcode