Qnap czy Hosting, cena/jakość?

Natomiast moze przeoczylem lub nie, ale te programy maja dzialac na VM czy na czym?


Nie wiem czy to VM, ale wiem że działa na tradycyjnym hostingu na którym mamy również stronę www.
Miałem wykupiony abonament w firmie hostingowej i nie było żadnych problemów aby dodać na to konto nasz system.
Nic nie było zmieniane czyli prawdopodobnie typowe wymagania baza jak pod hosting strony www.
 
Więc nawet celeron powinien to pociągnąć. Powinien :) ale zawsze warto kupić coś lepszego jeśli więcej usług ma na tym działać.
 
Witam

Delikatnie wracając do tematu jakie są wasze uwagi do sprzętu przy ewentualnym przeniesieniu samego programu ERP + CRM (nie aż tak rozbudowanego jak komercyjny system ale podobny) z hosting-u na Qnap-a ?

TS-473
TS-453D
TS-473A
a może jeszcze inny model ...

Nie znam się, ale TS-473A wygląda ciekawie tylko widzę że nie wspiera monitoringu ?? ....
 
A i D top zbliżone parametry. Ja gorąco namawiam na VM I Plesk ( ok 40 złotych miesięcznie) ale to jest mega jakość i wygoda. WWW i e-maile.
Jeżeli byś zdecydował się na Pleska to wtedy A lepiej sobie radzi w VM. Jeżeli uniwersalny nas to D.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. hosting www
  2. plesk
  3. hosting www na qnap