Featured Case Study QNAP dla agencji tłumaczeń oraz E-learningu

Discussion in 'Recenzje, artykuły, wdrożenia, raporty i analizy' started by Silas Mariusz, Feb 5, 2016.

Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Silas Mariusz
  Offline

  Silas Mariusz SysOp Administrator

  Joined:
  Apr 5, 2008
  Messages:
  7,647
  Local Time:
  1:42 AM
  Ratings:
  +1,646 / 32 / -7
  Followers:
  31
  QNAP:
  TS-x77
  Ethernet:
  1 GbE
  TS-x77 1 GbE
  Discovery-School---Szkoła-języków-obcych-i-QNAP.

  FIRMA
  Discovery School

  USŁUGI
  Edukacja, szkolenia z języków obcych oraz agencja tłumaczeń.

  WYZWANIE
  Efektywne zarządzanie, współdzielenie materiałów szkoleniowych, rozliczenia kontrahentów oraz zdalna księgowość.

  ROZWIĄZANIE
  QNAP TS-470 Pro Turbo NAS
  QNAP HS-251+ Turbo NAS

  Szkoła Języków Obcych Discovery powstała w 2010 roku opierając się na wieloletnim doświadczeniu zespołu lektorów i kadry zarządzającej w dziedzinie organizacji i prowadzenia szkoleń językowych dla firm i instytucji, w tym dużych, ponadregionalnych projektów szkoleniowych. Personel i klienci Szkoły Discovery do 2009 roku związani z firmą Felberg SJA Sp. z o.o., która zmieniła profil swej działalności przekazując nam część szkoleniową.

  Starając się kontynuować dobre tradycje i czerpiąc z bogatego doświadczenia, obecnie rozwijamy własne produkty.

  Długoletnie organizowanie szkoleń dla zróżnicowanych Klientów pozwoliło nam precyzyjnie dopasowywać się do potrzeb każdego z nich. W przygotowaniu i prowadzeniu zajęć językowych w Szkole Discovery obowiązuje zasada wyważonych proporcji i optymalnego doboru metody do potrzeb firmy zlecającej oraz do umiejętności i profilu osobowościowego słuchaczy. Nastawiamy się przede wszystkim na skuteczność nauczania.

  Discovery-School---Komfortowy-Model-Edukacji-i-Biznesu.

  Realizujemy szkolenia w oparciu o nowoczesne rozwiązania i wykorzystujemy w tym celu urządzenia i serwery NAS firmy QNAP. Wymiana i współdzielenie plików pomaga lektorom odpowiednio przygotować się do planowanych zajęć oraz szkoleń. Każdy z klientów i uczniowie zarządzani są dzięki scentralizowanej usłudze LDAP przez co w szybki i komfortowy sposób otrzymują dostęp do materiałów pomocniczo-naukowych. Wbudowany w serwerach NAS Docker i LXC znany pod nazwą Container Station umożliwił uruchomienie grupowej platformy tłumaczeń Zanata na potrzeby wykonywanych zleceń.

  Discovery-School---Zanata.

  Stacja wirtualizacji gwarantuje nieustanny i bezpieczny dostęp firmie rozrachunkowej do wewnątrz firmy uruchomionego programu księgowego. Wszystko to, uruchomione jest na jednej jednostce QNAP TS-470 Pro, która zabezpieczona jest przed awarią za pomocą RAID, tak aby zapewnić ciągłą prace w przypadku uszkodzenia, któregoś z dysków.

  Discovery-School---Edukacja.

  E-learning, wideoteka oraz materiały wideo-szkoleniowe wyświetlane są na ekranach wizyjnych po HDMI z jednostki QNAP HS-251+.  Linki referencyjne:
  Więcej informacji nt. urządzeń firmy QNAP przeczytasz na oficjalnej stronie www.qnap.com
  Rekomendacje oraz poświadczenie aplikacji udzieli jej założyciel - członek kadry naszego forum QNAP Club @mariuszsal@mariuszsal.
   
Thread Status:
Not open for further replies.