Featured Case Study QNAP dla agencji tłumaczeń oraz E-learningu

Dyskusja w 'Recenzje, artykuły, wdrożenia, raporty i analizy' rozpoczęta przez użytkownika Silas Mariusz, 5 Luty 2016.

Ładowanie...
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Silas Mariusz
  Offline

  Silas Mariusz SysOp Administrator

  Dołączył:
  5 Kwiecień 2008
  Wiadomości:
  6 380
  Miejscowość:
  Nowy Sącz
  Local Time:
  11:06
  Oceny:
  +1 430 / 30 / -6
  Followers:
  23
  QNAP:
  TVS-x71
  Ethernet:
  1 GbE
  TVS-x71 1 GbE
  Discovery-School---Szkoła-języków-obcych-i-QNAP.

  FIRMA
  Discovery School

  USŁUGI
  Edukacja, szkolenia z języków obcych oraz agencja tłumaczeń.

  WYZWANIE
  Efektywne zarządzanie, współdzielenie materiałów szkoleniowych, rozliczenia kontrahentów oraz zdalna księgowość.

  ROZWIĄZANIE
  QNAP TS-470 Pro Turbo NAS
  QNAP HS-251+ Turbo NAS

  Szkoła Języków Obcych Discovery powstała w 2010 roku opierając się na wieloletnim doświadczeniu zespołu lektorów i kadry zarządzającej w dziedzinie organizacji i prowadzenia szkoleń językowych dla firm i instytucji, w tym dużych, ponadregionalnych projektów szkoleniowych. Personel i klienci Szkoły Discovery do 2009 roku związani z firmą Felberg SJA Sp. z o.o., która zmieniła profil swej działalności przekazując nam część szkoleniową.

  Starając się kontynuować dobre tradycje i czerpiąc z bogatego doświadczenia, obecnie rozwijamy własne produkty.

  Długoletnie organizowanie szkoleń dla zróżnicowanych Klientów pozwoliło nam precyzyjnie dopasowywać się do potrzeb każdego z nich. W przygotowaniu i prowadzeniu zajęć językowych w Szkole Discovery obowiązuje zasada wyważonych proporcji i optymalnego doboru metody do potrzeb firmy zlecającej oraz do umiejętności i profilu osobowościowego słuchaczy. Nastawiamy się przede wszystkim na skuteczność nauczania.

  Discovery-School---Komfortowy-Model-Edukacji-i-Biznesu.

  Realizujemy szkolenia w oparciu o nowoczesne rozwiązania i wykorzystujemy w tym celu urządzenia i serwery NAS firmy QNAP. Wymiana i współdzielenie plików pomaga lektorom odpowiednio przygotować się do planowanych zajęć oraz szkoleń. Każdy z klientów i uczniowie zarządzani są dzięki scentralizowanej usłudze LDAP przez co w szybki i komfortowy sposób otrzymują dostęp do materiałów pomocniczo-naukowych. Wbudowany w serwerach NAS Docker i LXC znany pod nazwą Container Station umożliwił uruchomienie grupowej platformy tłumaczeń Zanata na potrzeby wykonywanych zleceń.

  Discovery-School---Zanata.

  Stacja wirtualizacji gwarantuje nieustanny i bezpieczny dostęp firmie rozrachunkowej do wewnątrz firmy uruchomionego programu księgowego. Wszystko to, uruchomione jest na jednej jednostce QNAP TS-470 Pro, która zabezpieczona jest przed awarią za pomocą RAID, tak aby zapewnić ciągłą prace w przypadku uszkodzenia, któregoś z dysków.

  Discovery-School---Edukacja.

  E-learning, wideoteka oraz materiały wideo-szkoleniowe wyświetlane są na ekranach wizyjnych po HDMI z jednostki QNAP HS-251+.  Linki referencyjne:
  Więcej informacji nt. urządzeń firmy QNAP przeczytasz na oficjalnej stronie www.qnap.com
  Rekomendacje oraz poświadczenie aplikacji udzieli jej założyciel - członek kadry naszego forum QNAP Club @mariuszsal@mariuszsal.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę

 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Odrzuć powiadomienie.