Case Study QNAP dla agencji tłumaczeń oraz E-learningu

Status
Not open for further replies.
Discovery School   Szkoa jzykw obcych i QNAP


FIRMA
Discovery School

USŁUGI
Edukacja, szkolenia z języków obcych oraz agencja tłumaczeń.

WYZWANIE
Efektywne zarządzanie, współdzielenie materiałów szkoleniowych, rozliczenia kontrahentów oraz zdalna księgowość.

ROZWIĄZANIE
QNAP TS-470 Pro Turbo NAS
QNAP HS-251+ Turbo NAS

Szkoła Języków Obcych Discovery powstała w 2010 roku opierając się na wieloletnim doświadczeniu zespołu lektorów i kadry zarządzającej w dziedzinie organizacji i prowadzenia szkoleń językowych dla firm i instytucji, w tym dużych, ponadregionalnych projektów szkoleniowych. Personel i klienci Szkoły Discovery do 2009 roku związani z firmą Felberg SJA Sp. z o.o., która zmieniła profil swej działalności przekazując nam część szkoleniową.

Starając się kontynuować dobre tradycje i czerpiąc z bogatego doświadczenia, obecnie rozwijamy własne produkty.

Długoletnie organizowanie szkoleń dla zróżnicowanych Klientów pozwoliło nam precyzyjnie dopasowywać się do potrzeb każdego z nich. W przygotowaniu i prowadzeniu zajęć językowych w Szkole Discovery obowiązuje zasada wyważonych proporcji i optymalnego doboru metody do potrzeb firmy zlecającej oraz do umiejętności i profilu osobowościowego słuchaczy. Nastawiamy się przede wszystkim na skuteczność nauczania.

Discovery School   Komfortowy Model Edukacji i Biznesu


Realizujemy szkolenia w oparciu o nowoczesne rozwiązania i wykorzystujemy w tym celu urządzenia i serwery NAS firmy QNAP. Wymiana i współdzielenie plików pomaga lektorom odpowiednio przygotować się do planowanych zajęć oraz szkoleń. Każdy z klientów i uczniowie zarządzani są dzięki scentralizowanej usłudze LDAP przez co w szybki i komfortowy sposób otrzymują dostęp do materiałów pomocniczo-naukowych. Wbudowany w serwerach NAS Docker i LXC znany pod nazwą Container Station umożliwił uruchomienie grupowej platformy tłumaczeń Zanata na potrzeby wykonywanych zleceń.

Discovery School   Zanata


Stacja wirtualizacji gwarantuje nieustanny i bezpieczny dostęp firmie rozrachunkowej do wewnątrz firmy uruchomionego programu księgowego. Wszystko to, uruchomione jest na jednej jednostce QNAP TS-470 Pro, która zabezpieczona jest przed awarią za pomocą RAID, tak aby zapewnić ciągłą prace w przypadku uszkodzenia, któregoś z dysków.

Discovery School   Edukacja


E-learning, wideoteka oraz materiały wideo-szkoleniowe wyświetlane są na ekranach wizyjnych po HDMI z jednostki QNAP HS-251+.

mariuszsal said:
"Rozwiązania firmy QNAP przyczyniły się do zwiększenia efektywności i rozwoju firmy, zminimalizowały koszty oraz zabezpieczyły wieloletnie materiały edukacyjne przed ich utratą. Największym sukcesem jest szybka interakcja z klientem oraz wymiana zlecanych prac." - Mariusz SalerekLinki referencyjne:
Więcej informacji nt. urządzeń firmy QNAP przeczytasz na oficjalnej stronie www.qnap.com
Rekomendacje oraz poświadczenie aplikacji udzieli jej założyciel - członek kadry naszego forum QNAP Club @mariuszsal.
 
Status
Not open for further replies.