Pomoc Qnap nie usuwa plików tymczasowych

pablos66

Passing Basics
Beginner
5 Listopad 2015
17
2
3
32
QNAP
null
Ethernet
null
Witam serdecznie,
Zauważyłem ostatnio że w folderach zostają nieusunięte pliki tymczasowe programów pakietu Microsoft Office. Najczęściej programu excel, są to pliki tmp oraz te co mają na początku $. wcześniej takich problemów nie było. Pliki tymczasowe w opcjach są ukrywane, oraz prawa dostępowe na foldery są nadane prawidłowo to znaczy użytkownik ma prawo odczyt i zapis. Użytkownicy używają tylko komputerów z Windows. Pliki udostępnianie na protokole Samba dla około 30 użytkowników, prawa nadawane na foldery i podfoldery. Czy może ma ktoś pomysł co może być nie tak ?
Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.1 Build 20160419

Model serwera: QNAP TS-453 Pro
 
Nie rozumiem: Dlaczego to QNAP ma usuwać pliki tymczasowe Offica? Qnap tylko udostępnia przestrzeń dyskową i nic poza tym.
już mówię o co chodzi, gdyż kiedyś miałem podobny problem na S jak miałem nie odpowiednie uprawnienia to znaczy tylko odczyt na folder, to wtedy pliki tymczasowe zostawały, teraz z uprawnieniami mam wszystko w porządku i problem występuje.
Nie zgodzę się z Tobą że tylko udostępnia przestrzeń dyskową, bo po części nimi zarządza poprzez uprawnienia.
 
uprawnienia.png

Czy problemem może tu być nadawanie uprawnień na podfoldery ? mam tego naprawdę sporo