Przy piwie QNAP TAS-268 i Kodi

Dodi

Passing Basics
Beginner
8 Luty 2017
29
3
3
42
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych kolegów, czy na ww Qnapie istnieje możliwość zainstalowania Kodi w wersji wyższej niż 15? W sklepie Google Play najwyższa wersja jest 15.X, a wiem, że jest nowsza. Nic nie mam do tej wersji, ale nie działa mi odtwarzacz filmów z plikami .mp4


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
skoro w sklepie nie ma to nie ma - mozesz sobie pobrac bete z strony kodi.tv
 
A czy miał ktoś problem z plikami .mp4 pod Kodi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Małe sprostowanie - pliki .mp4 działają, ale tylko do rozdzielczości 720, nie można otworzyć plików w rozdzielczości 1080. Takie pliki muszę otwierać po DLNA co jest uciążliwe...Czy ma ktoś jakąś radę, co można w takiej sytuacji zrobić? Sam Qnap zgodnie ze specyfikacją na papierze obsługuje nawet rozdzielczość 4K, więc problem leży po stronie Kodi w wersji 15.0.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
W sklepie Google Play jest wersja 17, może masz zbyt niską wersję androida, bo Google Play to dla Android market?


메가 서명.
 
Qrcze android to samo zło na które jestem skazany w kolejnym urządzeniu...
Nie ma to jak IOS !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
tak jak mediamarkt ! nie dla idiotów
 
Jasne , chyba właśnie dla idiotów! Bardziej badziewnego systemu nie dało się chyba stworzyć....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
dobra - o "wyższości" ios nad andkiem pospamujemy w innym temacie ;)

@Dodi - tematy wyczerpany ?
 
Witam ponownie, czy możecie się drodzy forumowicze wypowiedzieć jakim programem "otwieracie" swoje filmy?
Tak jak pisałem wcześniej, u mnie na Kodi V15.0 działają tylko filmy w rozdzielczości 720p.
Będę ogromnie wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki/rady co mogę jeszcze zrobić, aby oglądać filmy 1080p (po DLNA działają ok), czy może mój TAS-268 nie ogarnie tego mimo, że na "papierze" obsługuje filmy bawet 4K przez HDMI.
Będę również wdzięczny za wszelkie info na temat NASa TAS-268...
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Także posiadam Tas -268 i też mam problem bo w video station na Androidzie wszystko idzie dobrze tak samo jak po DLNA natomiast w kodi pliki powyżej 10GB mkv. mają dość srogie spadki FPS z 24 standardowo wygląda jakby szło po 10-15 klatek a w sumie tylko Kodi odtwarza filmy z napisami bo ta stacja nas nie ma transkodowania.... i za cholere nie wiem jak mam to ugryźć. Wszystko było by dobrze gdyby było transkodowanie dla DLNA. Czy ktoś jest w sumie w stanie pomóc?

Dodi ściągnij Kodi 16.1 Jarvis z chomika lub podobnego.... bo w sklepie play już nie ma kodi dla andka 4.4