Instruktaż/Tutorial Jak w 2 minuty skonfigurować VPN na QNAP i łączyć się zdalnie z telefonu np. iOS?
Instrukcja odnosi się do artykułu: Instruktaż/Tutorial - Instrukcja konfiguracji VPN dla każdego w 15min Jeśli używasz QuFirewall dodaj w nimUruchom QVPN:Dodaj uprawnienia:Jeśli używasz QuFirewall zezwól na dostęp na portach UDP 500, 4500, 1701. Pamiętaj też, aby zezwolić na ruch dla...- Silas Mariusz
- Temat
- ios iphone l2tp qnap qvpn vpn
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Wiki & FAQ
Pomoc Co zamiast iCloud?
Witam,Mam do dyspozycji serwer TS-832PXU z praktycznie nielimitowaną przestrzenią dyskową(jak na moje możliwości). iPhone jest moim jedynym urządzeniem od Apple więc większość plusów stojących za ideą iCloud znika. Nie korzystam z ekosystemu. W chwili obecnej jest to tylko sposób na...- drago_o
- Temat
- apple backup chmura iphone
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Pomoc QSync iPhone
WitamPróbuję skonfigurować po lokalnej sieci WiFi aby np zdjęcia z iPhone ( Qsync Pro ) automatycznie przesyłały się do QNAPa ( QSync ) - problem polega na tym iż aplikacja na telefonie nie widzi żadnych folderów/katalogów/plików z telefonu. Jak próbuję dodać foldery do sparowania to przy...- candidate
- Temat
- iphone qsync
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Urządzenia mobilne i Narzędzia użytkowe
- P
Pomoc Iphone ---> NAS Problem ze zdjęciami
Witam wszystkich, Wczoraj zauważyłem, że niektóre zdjęcia (bez związku z pochodzeniem tego zdjęcia) na serwerze mają jakby niewłaściwe kolory. Zdjęcie jest czarno-czerwone. Np usta dziecka czerwone a reszta głowy czarna. I tak wygląda całe zdjęcie. Do przesyłanie zdjęć używam programu Qfile...- Promil
- Temat
- iphone nas problem
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Urządzenia mobilne i Narzędzia użytkowe
Pomoc iPhone chmura na NAS
Moja żona dostała wczoraj od Gwiazdki iPhone SE. Chciałbym utworzyć chmurę na moim TS-251. Podpowiedzcie jak mam to zrobić.Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20171103 Model serwera: QNAP TS-251- wojtekdu
- Temat
- chmura iphone nas
- Odpowiedzi: 10
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Qfile iPhone
przez przypadek zobaczyłam że program Qfile na ios ma włączone śledzenie położenia (ustawione na "zawsze") wiecie dlaczego Qnap mnie szpieguje? bo poco mu moje położenie? jeśli to potrzebne do działania dlaczego nie ustawili "gdy używam aplikacji"- pepe32
- Temat
- iphone qfile
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- D
Przy piwie QNAP TAS-268 i Kodi
Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych kolegów, czy na ww Qnapie istnieje możliwość zainstalowania Kodi w wersji wyższej niż 15? W sklepie Google Play najwyższa wersja jest 15.X, a wiem, że jest nowsza. Nic nie mam do tej wersji, ale nie działa mi odtwarzacz filmów z plikami .mp4...- Dodi
- Temat
- filmy iphone pomocą tapatalk wysłane
- Odpowiedzi: 10
- Forum: Kącik użytkownika: Opinie, komentarze i testy
- W
Dobór NAS-a do filmów
CześćWpierw powiem może co mam już abyście mogli ocenić jakie rozwiązanie było by optymalne do tego setu:TV - KDL-65W855C Soundbar - HT-CT790 Sieć - 250/20Do tej pory wszelkie filmy pobierałem bezpośrednio na kompa i zgrywałem na pena. Generalnie słabe i monotonne rozwiązanie. Chciałbym...- wookie85
- Temat
- filmy iphone tapatalk
- Odpowiedzi: 29
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc Qnap TS-410 problem z routerem UPC Horizon
Witam Mam taki problem mianowicie jestem chyba za natem i qnap pobiera mi max 1MB/s Czy mial ktos z was taki problem z tym rooterem Moze ktos wie jak go ustawicMam wbudowany rooter w dekoder horizon od upcWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- czarekpl
- Temat
- działa iphone pomocą tapatalk wysłane
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)
Pomoc QNAP TAS-268 i PLEX
Witam serdecznie mam problem. Zainstalowałem plexa na TAS-268 niestety przy odpaleniu klienta plex (TV SONY aplikacja) wczytują się okładki ,przy próbie odpalenia filmu piszę ,że serwer jest za słaby na transkodowanie czy jest jakaś możliwość by puścić to bezpośrednio w locie? może jakieś...- chestertel
- Temat
- iphone plexa problemu tylko
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)