Pomoc QNAP TS 128A problem z łącznością z telefonem

Marckas

Nowy użytkownik
Noobie
30 Grudzień 2021
3
0
1
44
QNAP
null
Ethernet
100 Mbps
Dzień dobry,

Mam pewien problem łączności pomiędzy telefonem a qnap. W momencie próby wysłania zdjęcia na qnap za pośrednictwem Qfile (po wybraniu katalogu docelowego) wyskakuje informacja wskazująca jakby plik już istniał i jest wybór (nadpisz, usuń, pozostaw oba). Wybierając którąkolwiek formę przechodzi do kopiowania i pojawia się monit "odmowa pozwolenia". Nie mam pojęcia co może być przyczyną, qfile już instalowałem od nowa. Qfile ma pełne prawa dostępu w telefonie. Przed przeinstalowaniem aplikacji qfile wyskakiwała informacja "plik nie istnieje".
Zanim pojawiły się problemy wystąpiła jakaś informacja o problemie łączności z QNAP ID (chociaż loguję się normalnie). Przez samego qfile bez problemu mogę wejść na zawartość dysku, odtwarzać pliki, problem jest tylko z kopiowaniem. Dodatkowo próbowałem zmiany połączenia logowania do qnap (po adresie sieciowym) i jest podobnie.
Problem jest nowy - do tej pory działało bez zarzutu. Z innego telefonu jest podobnie (1-szy odmowa pozwolenia, 2-gi plik nie istnieje)

Czy może ktoś spotkał się z problemem przesyłania zdjęć / plików z telefonu na qnap?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. zdjęć