Sprzedam QNAP TS-653B-4G

cyberbob32

Entry Technician
Q Associate
6 Luty 2010
45
6
8
Sosnowiec
QNAP
TVS-x72XT
Ethernet
10 GbE
Witam na sprzedaż posiadam serwer QNAP TS-653B-4G wraz z karta sieciowa 10Gb SFP+
Kartonu już nie posiadam. Serwer jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym.
W zastawie
Serwer
Zasilacz
Pilot
Kabel lan
Kabel z wkładkami 10Gb SFP+
Śrubki do montażu dysków 2,5
Cena jaka mnie interesuje 2200 do malej negocjacji
 
Jeżeli jest do sprzedania osobno to interesuje mnie karta sieciowa 10Gb SFP+ i ten kabel z wkładkami 10Gb SFP+.
I jeszcze mam pytanie jaka to karta, bo zostało mi gniazdo pci 3x4.
 
Witam jest to karta firmy EMULEX ale proszę uważać bo niby model jest taki sam ale nie wszystkie działają z Qnapem
bo maja wgrane swoje oprogramowanie a co do sprzedaży jest taka możliwość
 
Mogę kupić samego NASa na rezerwę. Bardzo proszę podać cenę minimalną z przesyłką do paczkomatu inpost, wtedy zdecyduję. Określając poziom cen, w grudniu 2021 kupiłem na OLX: Serwer NAS QNAP TS-653B 16GB kupiłem za 1600 - komplet w idealnym stanie...
Pozdrawiam
 
1800 to cena wyższa, niż przy sprzedaży na alle za 1900, uwzględniając prowizję alle ok. 10%. tak więc dziękuję, ps. na olx też wystawiony za 1900, więc powodzenia. Moim zdaniem to znacząco za dużo, jednak sprzęty szybko się starzeją.
 
1800 to cena wyższa, niż przy sprzedaży na alle za 1900, uwzględniając prowizję alle ok. 10%. tak więc dziękuję, ps. na olx też wystawiony za 1900, więc powodzenia. Moim zdaniem to znacząco za dużo, jednak sprzęty szybko się starzeją.
Prowizja od sprzedaży na allegeo-lokalnie 1900zł -> prowizja 93,10zł. :cool:
 
Prowizja od sprzedaży na allegeo-lokalnie 1900zł -> prowizja 93,10zł. :cool:
To faktyczmoie lepiej, niż na Allegro, gdzie sprawdziłem tabele prowizji. Jednak to znaczy, że dajesz Forumowiczom fory "6,90"?. Dałbym maksymalnie 1600 z przesyłką, ponieważ nie ma oryginalnego pudełka. Pozdrawiam
 
1800 to cena wyższa, niż przy sprzedaży na alle za 1900, uwzględniając prowizję alle ok. 10%. tak więc dziękuję, ps. na olx też wystawiony za 1900, więc powodzenia. Moim zdaniem to znacząco za dużo, jednak sprzęty szybko się starzeją.
Dałbym może 1700 z przesyłką i płatnością przy odbiorze. Może być?
 
A ja mam jeszcze pytanko
Czy masz jeszcze do sprzedania kartę i kabel.
 
OK.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. karta pci
  2. TS-653B