Z ciekawości wszedłem poprzez QvPC na chrome następnie kliknąłem krzyżyk w roku okna zamykając chrome i wylogowałem się z konta.
Po godzinie sprawdzam obciążenie serwera a tu 40% a nic nie pracuje. Patrzę w opcjach na STAN SYSTEMU --> Proces a tam nadal chome pracuje i zżera 40% procka
Jak to zamknąć nie resetując nas ?
Po godzinie sprawdzam obciążenie serwera a tu 40% a nic nie pracuje. Patrzę w opcjach na STAN SYSTEMU --> Proces a tam nadal chome pracuje i zżera 40% procka
Jak to zamknąć nie resetując nas ?