Pomoc RTorrent i ciągłe otwieranie pliku jeśli nie wyjdę

spietrza

Download Station
Q's Professional
20 Marzec 2013
428
83
118
48
Poznań
QNAP
TVS-x71
Ethernet
802.11ad
Witam wszystkich w Nowym Roku,

zainstalowałem najnowszą wersję RTorrent, wszedłem wybrałem szablon light-weight i Open wybierając plik torrent z lokalnego komputera.
Pojawia się okno i to wszystko tak jedzie i jedzie. Raz czekałem 10 minut i nic dalej swoje.
ai57.tinypic.com_33v1ac4.png


Jeśli wyłączę zakładkę i zaloguję się ponownie pliku dalej nie ma na liście. Efekt taki sprawdziłem trzy razy i za każdym razem tak samo się dzieje.

Jak wrzucę do Watch bezpośrednio plik wszystko działa prawidłowo.

Pracuję na MacOS Yose + Safari.



Dodatkowe pytania ?

1.Wiem gdzie mogę dodać nowego użytkownika, a gdzie mogę zmienić hasło użytkownika rtorrent ??
2. Dlaczego nie mogę zaznaczyć opcji że kompletne pliki ściągnięte będą zapisywane w innym katalogu ??
 
Jak napisałem umiem dodać nowego użytkownika ale nie widzę opcji zmiany hasła dla utworzonego domyślnie użytkownika.
Naciskam na przycisk Credentials i tam widzę jedynie możliwość dodania bo tak sugerują captiony przy polach formularza
ai62.tinypic.com_volctz.png


Co do zmiany lokalizacji kompletnych plików rozumiem zasady dobrej praktyki. Ale jest to jedynie sugestia że mogę użyć dodatkowego plugin-a.
Czy jako autor masz dokumentację lub jakiś opis prosty aby móc dalej iść ścieżką dobrej praktyki ??

A co do tego że jeśli dodaje plik torrent to nie działa dodanie a jedynie przez katalog watch ??
 
Jak napisałem umiem dodać nowego użytkownika ale nie widzę opcji zmiany hasła dla utworzonego domyślnie użytkownika.
Naciskam na przycisk Credentials i tam widzę jedynie możliwość dodania bo tak sugerują captiony przy polach formularza
ai62-tinypic-com_volctz-png.png
To nie dodawaj a nadpisz starego.

Co do zmiany lokalizacji kompletnych plików rozumiem zasady dobrej praktyki. Ale jest to jedynie sugestia że mogę użyć dodatkowego plugin-a.
Czy jako autor masz dokumentację lub jakiś opis prosty aby móc dalej iść ścieżką dobrej praktyki ??
Nie.

A co do tego że jeśli dodaje plik torrent to nie działa dodanie a jedynie przez katalog watch ??
1) Safari?
2) Watch jest praktyczniejszy
- Getting started: Photo "Guide: How to use Watch directory" in the album "rtorrent-QNAP" by Silas Mariusz - ale nie wiem jak na Macu.

Reasumując:
Rtorrenta pisałem pod siebie, pod moją praktykę.

A wsparcie jakie udzielam wygląda tak:
- Featurek na request = $50 USD.
...bo z community donatów to nawet na fajki w okresie pisania tej paczki bym nie miał.
I wygoogluj co to są hardlinki...
Download - rtorrent [x86]
 
Tak używam Safari. Pisze tylko dlatego bo jeśli funkcjonalność jest to lubię ją sprawdzać i jeśli nie działa to zgłaszam autorowi :)
Mapowanie dysku jest podobnie do Windows a że nie jestem lame to dam radę.

Ostatnie pytanie ponieważ mam port 6009 a na https jaki port jest ustawiony domyślnie ?