Pomoc Serwer nie wykrywa torrentów

Turlogh

Entry Technician
Q Associate
8 Styczeń 2014
38
6
8
50
QNAP
Ethernet
1 GbE
Halo grupo.
Czy ktoś mógłby mi pomóc w zrozumieniu i ewentualnej "naprawie" problemu polegającego na braku możliwości pobierania torrentów? Od jakiegoś czasu było coraz mniej możliwości i wykrywanych, interesująsych mnie torrentów, a od niedawna nie można odszukać czy pobrać absolutnie niczego. Jakby była blokada na strony typu utorrent, thepiratebay itp.
Czy tak już musi być czy może problem w aktualizacjach lub braku jakichś ustawień?
 
Prawdopodobnie źle się wyraziłem. Chodzi o to, że kiedy chcę za pośrednictwem Download Station pobrać jakieś treści z sieci, nie ma już żadnych propozycji do wyboru.
Połączono posty:

A czy DHT masz wyłączone ?
Połączono posty:

i wyłącz IPfilter dla testu
DHT jest włączone.Zawsze było włączone od kilku lat jak sądzę ponieważ ja nic nigdy nie zmieniałem i działało.
Nie wiem gdzie szukać tego IP filtra :(
 
zgadujemy - dostaliśmy info ze nie działa - nic więcej , skąpiradło jedne
moja szklana kula została stłuczona - więc nie mogę zgadywać

200.gif
 
Już uzupełniam. model 212p
czyli jak włączasz szukanie , powiedzmy Shrek'a , to go nei znajduje ?
Why the search in Download Station is not finding results?

jak nie pomoże , to ticket do qnapa.

i teraz musze się przyczepić - jaki masz model nas ? uzupełnij swój profil.
Tak, nie znajduje niczego. Może rzeczywiście zostało poblokowane, gdyż korzystałem z tego, co _ chyba odgórnie - było wpisane w prgram qnapa, czyli thepiratebay, kickass czy extratorrent.
Połączono posty:

zgadujemy - dostaliśmy info ze nie działa - nic więcej , skąpiradło jedne
moja szklana kula została stłuczona - więc nie mogę zgadywać

Pokaż załącznik 41274
Nie bardzo wiem co mógłbym jeszcze napisać aby bardziej naświetlić problem, nie jestem w tym biegły jakoś szczególnie, żeby nie powiedzieć, że wcale. ;)
Połączono posty:

Już uzupełniam. model 212p. edit: nie znalazłem w rozwijanym menu swojego modelu a nie mogę wpisać go ręcznie.

Tak, nie znajduje niczego. Może rzeczywiście zostało poblokowane, gdyż korzystałem z tego, co _ chyba odgórnie - było wpisane w prgram qnapa, czyli thepiratebay, kickass czy extratorrent.
Połączono posty:


Nie bardzo wiem co mógłbym jeszcze napisać aby bardziej naświetlić problem, nie jestem w tym biegły jakoś szczególnie, żeby nie powiedzieć, że wcale. ;)
 
Już uzupełniam. model 212p. edit: nie znalazłem w rozwijanym menu swojego modelu a nie mogę wpisać go ręcznie.

Tak, nie znajduje niczego. Może rzeczywiście zostało poblokowane, gdyż korzystałem z tego, co _ chyba odgórnie - było wpisane w prgram qnapa, czyli thepiratebay, kickass czy extratorrent.
Połączono posty:


Nie bardzo wiem co mógłbym jeszcze napisać aby bardziej naświetlić problem, nie jestem w tym biegły jakoś szczególnie, żeby nie powiedzieć, że wcale. ;)

dobra - pokaż to obrazkami , co gdzie wklepujesz ?
otwieram DS, później w lewym dolnym rogu BT search, następnie w prawym górnym, w lupce obok 3 kropek to, co chcę wyszukać - w tym konkretnym przypadku "Shrek". To wszystko. Do tej pory były jakieś wyniki. Od jakiegoś czasu nie ma kompletnie nic
 

Załączniki

  • qnap.jpg
    qnap.jpg
    103,9 KB · Wyświetleń: 16
niech myślą - w końcu wzieli za to €.
Połączono posty:

A możesz mi jeszcze napisać gdzie dokładnie mam napisać?
Wklejam jeszcze jeden obrazek, może tutaj jest problem? Nie mogę "zazielenić" tych nieczynnych ikonek wifi i mam wrażenie, że z każdą aktualizacją znikały te strony z systemu.
Połączono posty:

A możesz mi jeszcze napisać gdzie dokładnie mam napisać?
Wklejam jeszcze jeden obrazek, może tutaj jest problem? Nie mogę "zazielenić" tych nieczynnych ikonek wifi i mam wrażenie, że z każdą aktualizacją znikały te strony z systemu.
Połączono posty:

A możesz mi jeszcze napisać gdzie dokładnie mam napisać?
Wklejam jeszcze jeden obrazek, może tutaj jest problem? Nie mogę "zazielenić" tych nieczynnych ikonek wifi i mam wrażenie, że z każdą aktualizacją znikały te strony z systemu.
A może ktoś poda mi na próbę swoją działającą obecnie stronę z torrentami z której można przykładowego Shreka pobrać? Sprawdziłbym czy to rozwiązuje problem?
 

Załączniki

  • qnap.jpg
    qnap.jpg
    121,6 KB · Wyświetleń: 13
nie używam DS - combo radarr,sonarr,prowlarr,qbitorrent sprawdza sie doskonale
ale to na lepszym nasie niż Twój.
ok. Temat można ogarnąć w taki sposób, żeby wkleić link do interesującego nas torrentu bezpośrednio do DS. Trochę to utrudnia sprawę i zaniża wygodę korzystania z qnapa w tym temacie, ale jakoś tam można sobie poradzić.
Ciekawe, dlaczego qnap wyyrzucił z DS'a możliwość bezpośredniego wyszukiwania torrentów?
Połączono posty:

ok. Temat można ogarnąć w taki sposób, żeby wkleić link do interesującego nas torrentu bezpośrednio do DS. Trochę to utrudnia sprawę i zaniża wygodę korzystania z qnapa w tym temacie, ale jakoś tam można sobie poradzić.
Ciekawe, dlaczego qnap wyyrzucił z DS'a możliwość bezpośredniego wyszukiwania torrentów?
poradę wziąłem z tej strony gdyby ktoś kiedyś szukał.
QNAP - Torrent w DowloadStation
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qBitorrent
  2. Sonarr
  3. download station
  4. Download Station nie znajduje
  5. Download Station 5 nie znajduje
  6. radarr