Rozwiązany Super wolne wysyłanie plików na QNAP TS-453 PRO

Dyskusja w 'Podstawowe ustawienia systemowe' rozpoczęta przez użytkownika Damian9876, 8 Kwiecień 2015.

Ładowanie...
  1. Damian9876

Damian9876 Passing Basics Beginner

Miejscowość:
    Kraków
    Local Time:
    14:20
    Oceny:
    +4 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Ethernet:
    802.11g
    null 802.11g
    Tak, 32MB/s. Rozumiem różnicę między MB i Mb. Moja pomyłka w tym co napisałem wcześniej.
    Spróbuję jutro zrobić jakiś test z iPada, który na pewno ma inną kartę sieciową niż mój laptop. Może dostęp po wi-fi będzie lepszy.
    Dzięki wszystkim za wypowiedzi, doceniam to :)

2. Paweł Tołoczko

Paweł Tołoczko Enterprise Admin... Q's Architect

Miejscowość:
    Cork
    Local Time:
    13:20
    Oceny:
    +264 / 4 / -2
    Followers:
    3
    QNAP:
    TS-x70
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x70 1 GbE
    Zrob:
    1. pomiar ile innych sieci WiFi jest w sasiedztwie - czy przypadkiem nie uzywaja tgo samego kanalu co ty.
    a) w zaleznosci od wyniku zien kanal lub pozostan na istniejacym.
    upload_2015-4-8_23-20-13.

moja siec jest na 13 kanale, po odpaleniu programu w ciagu 1 minuty znalezione sieci. Kanal 1 niby atrakcyjny, ale wszystkie autobusy przejezdzajace pod oknem uzywaja wlasnie jego by rosylac darmowy internet .... wiec odpada.

2. Jak juz bedziesz na wolnym kanale w miare mozliwosci zobaczysz, ze predkosci WiFi poprawia sie znacznie.
    3. Zainwestuj w switch 1Gb + kable (zaoszczedzisz sobie nerwow).
    4. JEsli kable odpadaja, coz pozostaje lepszy router / AP + ewentualnie dodatkowa antena by wzmocnic sygnal, jezeli wspomniany wczesniej laptop daje rade, jak nie ... coz moze czas sie z nim rozstac, albo przerzucic sie na kabel.

Załączone pliki: