Pomoc Ts-251 zawieszony

Roxbox

Entry Technician
Q Associate
24 Październik 2022
77
1
8
44
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Witam
Dzis nagle NAS sie powiesil i nic nie da sie z nim zrobic. W systemie nic sie nienuruchamia i rtlko komunikaty ze sie nie dalo albo za dlugo czekal i nic z tego. resstartu nie da sie zrobic z systemu tylko klawisz na sprzecie dziala . Diody swieca sie normlanie jakby wsztsko dzialalo, Przez Putty nie da sie polaczyc tak samo jak przez jka przez WinSCP. Udalo mi sie zrobic fote ostrzezen i nic wiecj bo centrum powiadomien nie wstaje. W monitorze zasobow same 0. Mysallem ze cos z ruterem bo alerty tez sa o polaczeniu ale i po restarcie nic sie nie zmienilo. Siec dziaka,wszytsko dziala tylko NAS wisi. Sprzet mam od tygodnia i nie wiem co mama robic. MYslalem zeby jaks kopie ustawien zrobic i reset ale nie wiem jak skoro nie ma dostepu do niego. Tylko takie foty moge zrobic. 20221024_182518.jpg20221024_182536.jpg
 
okej ,wyłącz WSZYSTKIE aplikacje w AppCenter które nie są częścią QTS.
wyłącz Container Station i Virtulization Station
Połączono posty:

i zrób restart QNAPa - grzecznie z jego menu
 
Jeszcze nie odpowiedzialo. Tylko czemu tak sie stalo. NIc nie robilem a tu nagle taka cos. Dobrze ze powiadomienia email mam to sie dowiedzialem ech.
Połączono posty:

Czy jak przeinstaluje system to moge przywrocic wszystko z kopi zapasowej ?
 
Omg Panowie ja go dopiero kupilem,ten sprzet ma nniecale 2 tygodnie. Siedzi w nim proecek J4025 wiec chyba ten nowszy.
Połączono posty:

W pamieci masowej pokazyje ze dyski sa ok na zielono Testy smart tez nic nie pokazaly.
 
możliwe .. równie dobrze mógł się dysk uszkodzić bądź płyta.

a jak CPU siada .. to jego wymiana nie wiele da , bo jak sam pisałeś - nie wiadomo czy Intel poprawił to w następnej serii.
Zgadza się ale wspomniałem bo to jednak 251 seria ma te procesory 🤷‍♂️😊 dziwne tam trochę opisy na stronie bo niby j3455 też wadliwa seria a to nie do końca prawda także 🤷‍♂️😅
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. firmware
  2. dysk wymiana