Pomoc TS-453U Full firmware

Zaq

Nowy użytkownik
Noobie
10 Maj 2021
3
1
3
56
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Witam

Poszukuję firmware testowy lub full dla modelu TS-453U , ten który znalazłem opisany jako TS-453U po wgraniu identyfikuje się jako TS-453 Pro.
NAS na nim uruchamia się , jest widziany przez Qfinder Pro lecz nie można zaktualizować do nowszej wersji. Firmware pobrany automatycznie wiesza się przy aktualizacji przy 55 %, a podany ręcznie Qfinder zgłasza błąd wersji sprzętu.


Model serwera: QNAP TS-453U płyta QW87 rev2
 
Dziękuję za link ale już wgrywałem ten firmware.
Po wgraniu tego img Qnap się uruchamia lokalnie mogę się zalogować , ledy na portach lan działają poprawnie, router przydzielił ip.
Nie widzi niestety Qfind i nie odpowiada na pinga (host niedostępny).
Natomiast po wgraniu img F_TS-X53_20140916_1.2.8.img działa lan , wykrywany przez Qfind tylko brak możliwości aktualizacji ze względu na inną nazwę .
Jest możliwość upgradu by nie kontrolował nazwy ?
 
Tak , ping działa. Google odpowiada , blędne wpisy w MAC bo wszystkie sieciówki mają ten sam.
Teraz mam podpięty na eth2 i pakiety wychodzą i przychodzą.Przy poleceniu ifconfig nie widzę Ip adresu i maski. Po uruchomieniu kernela firmware który działa przedstawia się adresem IP a przy niedziałającym tego nie ma. Porównałem konfigurację sieci po poleceniu ifconfig to przy lo Link encap w dobrym są nadawane i odbierane pakiety .
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Qw87
  2. qw87 rev2
  3. TS-453U-RP
  4. TS-453U