Pomoc TV station i windows 7

matnap

Nowy użytkownik
Noobie
21 Styczeń 2012
7
0
1
Witam

Czy wam też przestało działać tvstation na windows 7 ??? na 3 szt xp chodzi ok a na 2 sztukach 7 64bit od jakiegoś czasu przestało. Jak to naprawić
Qnap 253pro.
 
Tak to problem stacji kliecnckich, tv station pracuje OK jednakże w win 7 od miesiąca coś się musiało pozmieniać po odpaleniu strony internetowej pojawia się tylko napis tv station, ikonka wybór języka i kręcący się kwiatuszek w nieskończoność (tam gdzie powinien załadować się vlc) mówie o stronie internetowej mójnas/tvstation. Na wszystkich przeglądarkach jest to samo chrome, firefox. Natomiast pod xp wszystko hula. Na win7 działa tylko mójnas:9981, ewentualnie kodi pod win7 też odtwarza tv ale to ze strony mójnas/tvstation było takie wygodne. Myślałem że się coś zepsuło na moim laptopie więc przeinstalowałem cały system ale to nic nie dało. Tak jakby coś się updateowało i popsuło wszystko. Instalowałem różne wersje chroma i jest tak samo. Nie wiem co jest grane. Gdy wchrome włączę więcej narzędzi/konsola java script to mam taki komunikat: Synchronous XMLHttpRequest on the main thread is deprecated because of its detrimental effects to the end user's experience. For more help, check XMLHttpRequest Standard. TV station ostatnia wersja ta która się automatycznie instaluje. Walczę już z tym ponad tydzień.
 
No dobra, ale przecież w info o pakiecie napisali tak.

ai.imgur.com_6UlT9zi.png


Więc na Win 7 i wyżej zainstaluj przeglądarę 32bit.
 
Dzięki za odpowiedź
Więc tak ponowej instalacji to okno powyżej odpala mi się i mogę wpisać kanały itd, po zaakceptowaniu ich już jest kicha. Anty wirusów nie używam, firewall wyłączony
przed chwilą nawet defendera wyłaczyłem i bez rezultatu.....
 
Nie używam tego na codzień więc postanowiłem sprawdzić. Jakies trzy tygodnie temu walczyłem z problemem logowania więc wiem że na 7 64bit pod chromem wszystko latało. Teraz potwierdzam twoje spostrzeznia. Faktycznie prawdopodobnie jakieś ostatnie poprawki, które się zainstalowały coś namieszały.
W wolnej chwili poszperam i jak coś znajdę to dam znać.
 
  • Lubię to
Reakcje: 1 osoba