Pomoc Usługi nie działają zdalnie po aktualizacji do QTS 4.2

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

luke1984

Nowy użytkownik
Noobie
5 Marzec 2016
4
0
1
40
QNAP
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Szanowni Koledzy i Koleżanki,

Po aktualizacji do 4.2 (o czym pisze na forum wiele osób i problem wydaje się nie rozwiązany) nie działają mi żadne usługi w myqnapcloud. Co ciekawe mogę się zalogować i zobaczyć bez problemu foldery udostępnione i ściągać pliki. Wcześniej przed aktualizacją firmwaru wszystko było dobrze.

Bardzo mi zależy żeby to przywrócić do funkcjonalności. Sprawa jest u mnie o tyle utrudniona że nie mam publiczne ip i tylko przez myqnapcloud to wszystko działało. Żadne przekierowanie portów nie wchodzi w grę.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 
Miałem podobny problem. Usunąłem swoją nazwę w myqnapcloud i założyłem jeszcze raz - wtedy od razu wszystko zaczęło działać. Warto też zrobić reboot serwera z uprzednim restartem usług a w szczególnoścli cloud link i myqnapcloud.
 
Miałem podobny problem. Usunąłem swoją nazwę w myqnapcloud i założyłem jeszcze raz - wtedy od razu wszystko zaczęło działać. Warto też zrobić reboot serwera z uprzednim restartem usług a w szczególnoścli cloud link i myqnapcloud.

Zadziałało!!! Serdecznie dziękuję. Na to w życiu bym nie wpadł :)

Można zamknąć temat
 
Ja również. Najbardziej niesamowite jest to, że tego nikt tak po prostu by nie wiedział, chyba że miał podobny problem. Nigdy bym nie przypuszczał, że stara zasada "wyłączyć i włączyć jeszcze raz" zadziała i w tym przypadku.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.