Pomoc Vmobile - brak połaczenia z QNAP

P

pol92

Guest
Witajcie,

Czy ktoś z Was uzywa Vmobile?
Moja aplikacja zainstalowana na telefonie (android) lub IOS nie moze polaczyc sie z QNAP. (model TS-251).
Na routerze ustawione sa przekierowania portow prze UPnP oraz w NAS wlaczana funkcja MyQnapCloud i CloudLink.
Z wewnetrznej sieci jest wszystko ok, ale z zewnatrz aplikacja Vmobile wyswietla komunikat o braku mozliwosci polaczenia z serwerem.
To co zauwazylem ciekawego to inne aplikacje typu QFile łacza sie ale za posrednictem CloudLink a nie MyQnapCloud.
Gdy wybieram rodzaj polaczenia MyQnapCloud QFile, Qphoto itp nie moga sie polaczyc a jak wybieram CloudLink łacza sie, problem polega na tym ze Vmobile nie ma opcji laczenia sie przez CloudLink ale tylko po IP lub przez MyQnapCloud.
Od kiku dni probuje rozgryzc ten problem i nie udalo mi sie. W zalaczniku screenshoty.
Jak powinien byc skonfigurowany router i NAS zeby dzialalo polaczenie prze MyQnapCloud ?

Screenshot_2016-01-31-01-26-30.png Screenshot_2016-01-31-01-27-20.png Screenshot_2016-01-31-01-27-02.png Screenshot_2016-01-31-01-27-57.png

Pozdrawiam,
Paweł
 
Witajcie!

Mam ten sam problem. (TS-251, QTS 4.2.1.)
Wszystkie mobilne aplikacje łączą się z NAS oprócz Vmobile.
Jakież to wymagania ma ta aplikacja jeśli chodzi o dostęp? Porty rozpoznaje bez problemu, opcje automatycznego konfigurowania routera i łączności przez internet w zakładce myQNAPcloud w NAS wskazują "zielone ptaszki" a Vmobile z zewnątrz się nie dostanie...

Pozdrawiam
Czarek
 
Od kiku dni probuje rozgryzc ten problem i nie udalo mi sie. W zalaczniku screenshoty.
Jak powinien byc skonfigurowany router i NAS zeby dzialalo polaczenie prze MyQnapCloud ?
Na tym adresie co podałeś od portu 20 do 10000 żadna usługa nie jest uruchomiona. Więc albo źle przekierowałeś porty albo nie wykupiłeś publicznego adresu w Plusie lub źle jest skonfigurowany APN.
 
  • Lubię to
Reakcje: 1 osoba

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. vmobile