Pomoc Webgrab+ plus na Qnap?

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Hej, szukam kogoś kto ma/zna program WebGrab+Plus. Okazuje się ze jest możliwośc odpalenia tego na Qnapie. No właśnie, czy komuś się to udało? Korzysta może z tego narzędzia? Chętnie bym skorzystał z wiedzy.
 
To taki "drapacz" pobiera dane potrzebne do stworzenia EPG. Dzięki narzędziu wskazujemy źródło danych w odpowiednim formacie i potrafi pobrać z portalu WWW program telewizyjny. Który to może być wykorzystany w Kodi, Plex itp.

Tutaj ktoś pisze na FR forum:
[REQ] WebGrab+Plus - Forum des NAS

Na Windowy jest oczywiście GUI przyjemne dla użytkownika takiego jakim ja jestem. Jak już trzeba skorzystać z konsoli to zaczynam się lękać niestety.

Instrukcja dla S, a w sumie ta sama dla Qnapa jest na stronie twórcy narzędzia:
S NAS | WebGrab+Plus


////Edit
Fajnie by było odpalić takie narzędzie i w jakiś sposób uruchamiać je raz na tydzień w celu spersonalizowanego EPG dla programów TV.
Udało mi się chyba odpalić te narzędzie. Jak by ktoś potrzebował instrukcję proszę dać znać.

Teraz mam problem bo nie wiem co trzeba zrobić aby skrypt uruchamiać automatycznie i cyklicznie.

@Silas Mariusz masz jakiś sposób?
 
zaloguj się ponownie do ssh'a, bo sesja nie ma nowych informacji ...
guide
A Quick and Easy Guide to tmux

wole screena bo tam masz prosto screen -d -S hah -m /home/pigers/hah/hahstart gdzie hah to nazwa sekcji, a /home/pi.... to sciezka do programu
program działa w tle i mam do niego wgląd za pomocą screen -r hah (rozłączasz się wciskając ctrl +a , a potem d).

upload_2019-11-13_22-21-55.png