Witam! Do tej pory S, za niedługo Qnap.

Cześć,
Możesz napisać do czego używałeś S?
Jakich aplikacji ??
 
Download Station wymiata w synku. Resztę da się zamienić na porównywalny lub lepszy program.

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk
 
Też zrobiłem taki sam krok. W dziale "Przed zakupem" masz krótki opis zrobiłem co w synku a co w qnap lepiej działa (takie pierwsze wrażenia) ;)
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Cześć zdrajco ;)
Zdrajco? =].

Z tego co pamiętam te forum było "Synologowe". Swoją droga Twój Avatar był i nadal dla mnie jest najbardziej rozpoznawalny i kojarzony z S =].

Witaj @mikhnal Mam nadzieję że znów będzie można liczyć na Twoją olbrzymią wiedzę.


Cześć,
Możesz napisać do czego używałeś S?
Jakich aplikacji ??

Korzystałem wraz z współlokatorem z WordPresa; Serwer WWW; DownloadStation; PhotoStation; MusicStation; VideoStation; Serwer Mailowy do póki boty nie zablokowały mi serwera co i rusz gdy odpalałem usługę. Reszty nie pamiętam.

Qnap dlatego że chce aby służył jako sprzęt dodatkowy tzn. jako komputer PC podpięty pod TV w celu oglądania fotek; video; przeglądarka itp. Po za tym czesto potrzebuje Virtualkę i możliwość zrobienia tego co mi pracodawca nie pozwala zrobić w pracy.
 
Qnap dlatego że chce aby służył jako sprzęt dodatkowy tzn. jako komputer PC podpięty pod TV w celu oglądania fotek; video; przeglądarka itp. Po za tym czesto potrzebuje Virtualkę i możliwość zrobienia tego co mi pracodawca nie pozwala zrobić w pracy.
A to rozumiem :) Sam używam najlepszych rozwiązań obu firm.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus