Witam i odrazu pytanko mam

kkooaallaa

Nowy użytkownik
Noobie
3 Marzec 2019
7
1
3
35
QNAP
HS-251
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
TUTAJ TYLKO SIĘ WITAMY!
Witam forumowiczów. Jestem Paweł, chciałbym się z Wami przywitać i od razu prosić o radę. Doradźcie mi jakiego wybrać nasa pod torrenty.
Zależy mi aby klient był bez żadnych ograniczeń peerów i miał możliwość ustawienie dwóch lokalizacji na nasie do kompletnie ściągniętych torrentów.
Obecnie mam dwa zyxele które przez transmision nie umożliwają wybrania dwóch ścieżek. Z tego co wiem rtorrent jest bardziej rozbudowany ale czy umożliwia wybór dwóch ścieżek? Cena nie gra roli byle by było miejsce na 2 dyski w raid 1. pozdrawiam
 
Cześć
 
Siemanko :Hello: Proponuję coś na intelu, i dodatkowo rTorrent Pro do tego. Będzie Pan Zadowolony :>
 
Witam ponownie. Na intelu widzę że najtańszy nowy to ts-251A, tylko nie wiem czy to dla mnie nie za dużo bajerów. Nie potrzebuje hdmi, pilota, kamer itp. Jedynie do torrentów. Z tego co wyczytałem to na ts-231P też da się odpalić rtorrent pro, chyba że się mylę? czy to 10E na rtorrent to na rok czy na ile?
 
Nie chcę Cię straszyć, ale za chwilę Twój post wyląduje w koszu. Tutaj tylko się witamy .

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
 
ok, przepraszam, założe nowy temat. Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.
 
  • Lubię to
Reakcje: Penerros