Pomoc XBMX 12.3 i problem z wtyczkami.

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

yerzo

Nowy użytkownik
Noobie
14 Marzec 2014
3
1
3
47
QNAP
TS-x69L
Ethernet
802.11g (Wi-Fi 3)
Posiadam model 469L. Mam problem z XBMC Frodo 12.3. Otóż nie mogę pobrać żadnych wtyczek do programu. Po kliknięciu na wtyczki i xbmc.org nic nie widzę. Nie mogę skonfigurować np pobierania napisów, opisu filmu itp. Nie mogę również nic zainstalować z pliku .zip Reinstalacja i instalacja Hybriddesk Station jak i XBMC nie pomaga.
 
Repo do wersji XBMC 12 jest już chyba zamknięte. Obecnie mamy KODI w wersji 14 a niedługo będzie 15, więc wersja 12 jest przestarzała i pomiędzy 12 a obecną są znaczne różnice więc wtyczki w większości nie pasują. O ile ściągasz wtyczki z obecnego oficjalnego repo KODIego to nie będą pasować do wersji 12. Jeśli faktycznie masz wtyczki jeszcze z wersji 12 i się nie instalują to wypadało by w opcjach włączyć tryb debugowania i w logach sprawdzić dlaczego dana wtyczka się nie odpala. Powodów może być tysiąc i bez tego trudno będzie coś powiedzieć.
Możesz ewentualnie spróbować ściągnąć wtyczki z superrepo.org.
poprawka wersja 15 już jest od 21 lipca 2015 :) a nawet pojawiła się pre 15.1
 
  • Lubię to
Reakcje: 1 osoba
Repozytorium ściąga się po zainstalowaniu XBMC i jest to oficjalne repo xbmc.org. Spróbuję inne repo wrzucić, ale już wcześniej nie dało się nic doinstalować z pliku .zip
 
Repozytorium ściąga się po zainstalowaniu XBMC i jest to oficjalne repo xbmc.org.
Owszem repo instaluje się ale jest puste, dlatego że wersja 12 poszła już w zapomnienie i nie ma sensy jej podtrzymywać. Jak zerkniesz na szczegóły repo na oficjalnej stronie to wszystkie paczki mają w opisach wersje 13 lub nowszą. Próba ich instalacji na siłę z zipa nic nie da.
Spróbuję inne repo wrzucić
To jedna z dróg :)
ale już wcześniej nie dało się nic doinstalować z pliku .zip
Jak pisałem debuger i wklej co pokazują logi, to będzie można próbować znaleźć powód problemów. Bez tego równie dobrze można iść do wróżki ;)
 
Chyba się poddaję. Ściągałem różne repozytoria i w żadnym nie ma opcji wyboru napisów. Poradziłem sobie poprzez napiprojekt, który pobiera mi napisy poprzez otoczenie sieciowe. Temat do zamknięcia.
 
  • Lubię to
Reakcje: Paweł Tołoczko
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.