Recent Content by 4rtur

  1. 4rtur

    Pomoc Dodatkowe pliki podczas automatycznego wysyłania zdjęć przez QFile

    Witam. Korzystam z wysyłania zdjęć i wideo za pomocą QFile dla Android. Podczas wysyłania plików do serwera NAS z aplikacji Qfile zawsze tworzy 3 kopie jednego zdjęcia, które się pojawiają w oknie automatycznego wysyłania. Ilość zdjęć do wysłania wtedy rośnie i opóźnia wysyłanie, czy ktoś może...
  2. 4rtur

    Pomoc Ukrycie bannera informującego o możliwości tworzenia reguł powiadomień

    Jak napisałem w opisie problemu takie reguły utworzyłem. Istnieją dla powiadomień informacyjnych, ostrzeżeń i na alerty. QNAP wysyła przez email, push, a banner nadal wisi
  3. 4rtur

    Pomoc Ukrycie bannera informującego o możliwości tworzenia reguł powiadomień

    Witam. Zakupiłem niedawno swój sprzęt (TS-251B) i dopiero poznaję jego możliwości. Bardzo irytuje mnie w menu bieżących powiadomień banner informujący o tym, że istnieje możliwość utworzenia reguł dla powiadomień (zrzut poniżej) Myślałem, że po utworzeniu chociaż jednej ta informacja zniknie...
  4. 4rtur

    Witam

    Cześć mam na imię Artur i chciałem się przywitać. Jestem szczęśliwym nabywcą TS-251b. Mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedzi na swoje pytania.