Recent content by _Floyd

 1. _Floyd

  Help Rclone - problem z logowaniem

  Przy instalacji na nowo nie ma już możliwości połączenia sie z oauth 2.0, a wiec na instalacji na NAS nie byłem wstanie uzyskać nowego poświadczenia. Skorzystałem z starego a jedyne co zmieniłem to nowe ID dysku współdzielonego. Co oznacza ze na najnowszej instalacji rClone już nawet nie ma...
 2. _Floyd

  Help Rclone - problem z logowaniem

  Mi niestety dziś dysk odłączyli po zmianie na najnowszy rClone. Pewnie nie to było powodem ale zawsze. No i najważniejsze co chciałem powiedzieć, to za żadne skarby nie umiem przejść ponownie instalacji nowego dysku w rClone. Skorzystałem z starych ustawień i działają, wiec pilnujcie swojego...
 3. _Floyd

  Help Rclone - problem z logowaniem

  Możesz spróbować zainstalować bezpośrednio bez paczki z QnapClub: u mnie działa: Wersja 1.26.0.5715
 4. _Floyd

  Help Rclone - problem z logowaniem

  Według tego: Trzeba mieć rclone w wersji 1.58 i nic nie ruszać. Nie wiem jak trzeba będzie działać z świeżą instalacją.
 5. _Floyd

  Help Rclone - problem z logowaniem

  gDrive zmienia sposób autoryzacji. Jakieś pomysły by już dziś zmienić sposób połączenia rClone z gDrive?
 6. _Floyd

  Help Qnap z Qvpn a prędkość internetu

  To normalne. Po prostu VPN szyfruje dane i zanim je przetworzy i wyślę z powrotem nie uzyska się tej samej prędkości co przy połączeniu bezpośrednim. Przynajmniej ja też miałem z tym problem przez co zrezygnowałem by odtwarzać filmy w 4K na odległość. Moim zdaniem musiałbyś mieć nie wiem jaki...
 7. _Floyd

  Solved Telewizja PLEX tuner openpli

  Lubie mieć to wszystko w Kodi i póki co nie chce tego zmieniać, ale ciekawe że Jellyfin rośnie w siłę, myślałem że tylko Emby.
 8. _Floyd

  Solved Telewizja PLEX tuner openpli

  @Mariianek z tego co wiem Plex pracuje nad tym. 1649144889 Daj znać czy nadal masz z tym problem.
 9. _Floyd

  Help MyQnapCloud problem

  Ja proponuje jeśli się da w ogóle z tego nie korzystać. W Twoim wypadku zachęcam zgłosić się do HelpDesku z swojego NAS.
 10. _Floyd

  Help Dostęp zewnętrzny

  Dla biznesu jest tylko stałe IP w światłowodzie, wiec czy by chciał czy nie trzeba mieć biznes by uzyskać stałe IP w Orange na światłowodzie. Aby odblokować porty służy właśnie to co @Silas Mariusz wspomniał. Ciekawe, chce założyć swój serwer poczty wiec bede walczył włąśnie z Orange po 26...
 11. _Floyd

  Help Dostęp zewnętrzny

  No i nie uważam by połączenie serwera do DMZ było dobrym rozwiązaniem. To tak jak byś oddał cały ruch prosto na NAS. Zostawiasz przekierowanie i to wszystko.
 12. _Floyd

  Help Dostęp zewnętrzny

  Nie wiem ile minelo czasu ale jak korzystasz z myqnapcloud to troche musi minac jak caly swiat bedzie wiedzial pod ktorym IP jestes. Sprobuj sie polaczyc za pomoca swojego IP i po dwukropku port.
 13. _Floyd

  Help Dostęp zewnętrzny

  Ciekawe, sam czekam aż mi przełączą światłowód na stały IP. Może blokują ci porty po których chodzi NAS. Zobacz jak udostępnisz na ruterze porty 443 oraz 8080, czy tam inny port po którym działa NAS.
 14. _Floyd

  Help Problem z serwerem PLEX na Qnap TS-239 - pomocy.

  Sprawdź metadane dwóch plików, zgaduje ze jeden dekoduje dźwięk w innym kodeku, dlatego Plex jedno może odtwarzać bezpośrednio inne nie.