Recent Content by _Floyd

  1. _Floyd

    Pomoc RAID 1 na trzech dyskach w TS-351.

    Według kalkulatora konkurencyjnej firmy jest to możliwe. Dal mnie raid to nie zabezpieczenie, bo mogą pójść od razu 3 dyski. Ale masz racje jest to całkiem dobre zabezpieczenie.
  2. _Floyd

    Pomoc Wolne przesyłanie plików do udziałow sieciowych

    Co to znaczy wolno? Może masz włączone szyfrowanie dysków.
  3. _Floyd

    Pomoc RAID 1 na trzech dyskach w TS-351.

    Chwalą się ze można odpalić raid 5 wiec i raid 1 też by był. Osobiście zrobiłbym raid 0 albo 5 a najważniejsze wrzucał gdzie indziej poza NAS. Ale to u mnie.
  4. _Floyd

    Instruktaż/Tutorial Unlimited Cloud Drive for Plex/Kodi/Emby content with QNAP

    @rachffus jedyne rozwiazanie teraz to GDrive dla korporacji, tam pozostały stare limity Cena jak patrzę to około 40E miesięcznie na "uczciwych stronach".
  5. _Floyd

    Pomoc Qnap QuFirewall - baza danych GeoIP

    A na jakie konto się logujesz. Na Admin czy na stworzonym przez siebie?
  6. _Floyd

    Pomoc Instalacja aplikacji z App Store problem.

    Zmień przeglądarkę.
  7. _Floyd

    Zastanawiam się nad QNAP TS-h686

    Widzę ze wchodzi nowy gracz na rynku: TVS-h674-i5 Teraz ważne pytanie ile to będzie kosztowało.
  8. _Floyd

    Zastanawiam się nad QNAP TS-h686

    @pigers Dziękuję szukałem ostatnio ale te wydają się być rewelacyjne. Chce sprawdzić ile sprzęt który działa 24H mnie kosztuje, jak mówiłem "idzie zima".
  9. _Floyd

    Zastanawiam się nad QNAP TS-h686

    Na razie zbieram sprzęt, jak nie pod NAS to pod maszynę roboczą, bo sie okazuje że potrzebuje mieć coś na "wszelki wypadek" na Windowsie, więc albo bedzie to sprzęt roboczy albo zostanie jako NAS. Jak nei pójdę w rozwiązania od Q, bo S nie ma takich rozwiazań hardwarowych. Tak zrobię, mam...
  10. _Floyd

    Zastanawiam się nad QNAP TS-h686

    Dziękuję za wszystkie słowa. Będę miał nad czym myśleć.
  11. _Floyd

    Zastanawiam się nad QNAP TS-h686

    Nie mam dlatego facebook zadziałał prawidłowo z parametryzacją reklamy. Chce mieć wiadomo HiFi sprzęt. Obawiam się tylko ze moje i5 oraz RGB prądowo zje wszystko co się da, a wiadomo "zima idzie" (zacząłem oglądać gre o tron). Więc Qnap jest out of the box. Będzie piękna Nod 804 w moim...
  12. _Floyd

    Zastanawiam się nad QNAP TS-h686

    Kurczę widziałem tą kartę ale za duże pieniądze i pytanie czy masz doświadczenie że będzie działać? @pigers kolega mówi o VM, a czy do dockera można ożenić kartę graficzną? Pytam Ciebie bo wiem ze masz tutaj duże doświadczenie.
  13. _Floyd

    Zastanawiam się nad QNAP TS-h686

    Zastanawiam się nad czymś nowym. W sumie uparłem się stworzyć coś swojego opartego na TrueNas, myśląc ze to będzie najlepsze rozwiązanie dla mnie. Moje założenia to: 2 dyski SSD które będą w raid1, na nich byłby system operacyjny a reszta tzn. 6 dysków HDD to storage. Do tego chciałem jeszcze m2...
  14. _Floyd

    Pomoc Jak zobaczyć strukturę plików/katalogów ze starego dysku (który był kiedyś systemowym)

    Przepraszam że się wetnę ale chcecie powiedzieć ze system w Q jest tylko na pierwszym dysku?