Recent Content by AmberosPeros

  1. AmberosPeros

    Pomoc Migawki z CLI

    Hej, Możecie podpowiedzieć jak pousuwać snapshoty z CLI? Bo w GUI nie widzę żadnych, a zajmują miejsce i to dużo lvs Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.1.1495 Build 20201123 Model serwera: QNAP TS-877
  2. AmberosPeros

    Pomoc Unmounted (Check File System) - problem z montowaniem i sprawdzaniem

    Welcome to MD superblock checker (v2.0) - have a nice day~ Scanning system... RAID metadata found! UUID: 9360a47a:bf1f4520:ab6b1006:1c1cf85c Level: raid1 Devices: 1 Name: md2 Chunk Size: - md Version: 1.0 Creation Time: Aug 31 12:14:32 2020 Status...
  3. AmberosPeros

    Pomoc Unmounted (Check File System) - problem z montowaniem i sprawdzaniem

    Hej, Po ostatniej aktualizacji mam tak Przy próbie montowania A przy próbie naprawy Da się coś z tym zrobić? Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.1.1495 Build 20201123 Model serwera: QNAP TS-877
  4. AmberosPeros

    Pomoc rm: can't stat Input/output error

    Nazwy dziwne bo to folder z backupem poczty, a każdy plik to jedna wiadomość.
  5. AmberosPeros

    Pomoc rm: can't stat Input/output error

    Smart OK. Wszystkie dyski.
  6. AmberosPeros

    Pomoc rm: can't stat Input/output error

    Restart był i to nie jeden.
  7. AmberosPeros

    Pomoc rm: can't stat Input/output error

    Mam problem ze skasowanie jednego folderu, przy próbie dostaje rm: can't stat Input/output error przy każdym pliku i bez różnicy czy z GUI czy z konsoli próbuje. Check File System nic nie daje. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6.0959 Build 20190531 Model serwera: QNAP TS-877
  8. AmberosPeros

    Pomoc QmailAgent jako archiwum poczty offline

    Szybkie pytanko. Czy da się skonfigurować QmailAgenta tak aby służył jako przeglądarka zarchiwizowanej poczty? Mam archiwum paru skrzynek w formacie eml i chciałbym mieć możliwość przeglądania ich offline. O wysłaniu ich na serwer pocztowy i zsynchronizowanie z QmailAgentem nie ma mowy, jest...
  9. AmberosPeros

    Pomoc Montowanie zdalnego folderu

    Dzięki, do zamknięcia :)
  10. AmberosPeros

    Pomoc Montowanie zdalnego folderu

    Witam, Mam problem z montowanie zdalnego folderu, QNAP po VPN jest połączony ze zdalnym serwerem samby. Próbuje zamontować folder zdalny, aby użytkownicy mieli do niego dostęp z poziomu Windows/Linux. mount.cifs "\\\10.8.1.1\shared" /share/other/shared -o...
  11. AmberosPeros

    Cześć

    Po 10 latach z S czas zobaczyć co oferuje QNAP zaczynam od modelu TS-877. Przy okazji nie można go wybrać w ustawieniach profilu :P
  12. AmberosPeros

    Pomoc Jak zmienić nazwę użytkownika

    Próbuje się przyzwyczaić, ale po 10 latach z S nie jest łatwo :D Sam się utworzy, ale dopiero po zalogowaniu tego użytkownika, a wtedy wszystko ze starego trzeba przenieść do nowego. Dobrze, że tylko parę dziewczyn rocznie zmienia nazwisko.
  13. AmberosPeros

    Pomoc Jak zmienić nazwę użytkownika

    Na S zmiana 10 sekund. QNAP, założenie nowego użytkownika, po ustawianie wszystkich uprawnień, nadanie uprawnień VPN, przeniesienie katalogu domowego, więc na pewno nie prościej.
  14. AmberosPeros

    Pomoc Jak zmienić nazwę użytkownika

    Witam, Czy w QNAP nie ma możliwości zmiany nazwy użytkownika lub sklonowania go z poziomu GUI? Czy po prostu nie mogę znaleźć?