Recent Content by amigoos

  1. A

    Pomoc Minidlna 1.3 Problem z folderami itd.

    Fakt, nie będę się zachowywał jak na "elektrodzie" i niektórych forach z elektroniką samochodową... Magiczne linijki : Dostęp do folderów media_dir=A,/share/Muzyka media_dir=V,/share/Filmy i to, o co najbardziej mi chodziło, czyli bezpośredni dostęp do katalogów: root_container=B Załączam...
  2. A

    Pomoc Minidlna 1.3 Problem z folderami itd.

    Telewizorowi wcześniej pasowało to, co było przed infekcją nasa. W w/w wymienionych aplikacjach, nawet po konfiguracji też są zbędne segregacje. Dobra, kombinuję i szukam dalej. A jednak da się z minidlna. Działa tak, jak chciałem - odpalam NAS w telewizorze i mam bezpośredni dostęp do...
  3. A

    Pomoc Minidlna 1.3 Problem z folderami itd.

    Tak, zgadza się, nie jest standardem, ale co z tym zrobić? Zainstalować wcześniejszą wersję? Jeszcze raz przejżałem chyba wszystkie wątki z tym związane (mówię o tym forum) i wcześniej na ich postawie postawiłem minidlna bez problemu. Teraz, po chol... zaszyfrowaniu moich plików przez...
  4. A

    Pomoc Minidlna 1.3 Problem z folderami itd.

    Mam problem z minidlna i jego konfiguracją. Po zainstalowaniu, minidlna nie pokazuje folderów takich jak Filmy, Muzyka. Zamiast tego, wyświetla dużo folderów wyszukiwania - folders, playlist i innego baadziewia, którego nie chcę (w telewizorze). Dawno temu miałem zainstalowaną wersję 1.1.4 i...