Recent Content by Amoralez

  1. Amoralez

    Pomoc Pierwsze kroki i wskazanie odpowiedniej drogi TS-251

    Ok. Dzięki wielkie za odpowiedzi - powoli do przodu :) Mam jeszcze pytanie - używając wbudowanego DLNA czy jest opcja włączenia, aby wcześniej odtwarzany film który został przerwany np przez wyjście do menu po ponownym włączeniu został odtworzony od momentu przerwania ? Pamiętam, że kiedyś...
  2. Amoralez

    Pomoc Pierwsze kroki i wskazanie odpowiedniej drogi TS-251

    Takim sposobem na chwile obecną już rozwiązałem swój problem. Moje obawy raczej wynikają z niewiedzy, czym jest ten cały shit gdy wchodzę na otoczenie sieciowe :) Niestety moje doświadczenia głównie bazują na windzie. W całym tym systemie plików na dysku WD stworzyłem współdzielony katalog...
  3. Amoralez

    Pomoc Pierwsze kroki i wskazanie odpowiedniej drogi TS-251

    Witam. Wertuje,szukam i niestety nie znalazłem tego, co jest mi potrzebne więc z pochyloną głową proszę o pomoc. Przeskoczyłem na TS-251 z Zyxela nsa310s. Tam po prostu wrzuciłem dysk, przeszedłem przez parę kliknięć i w otoczeniu sieciowym pojawił się cały dysk i ... tyle. W Qnapie nie jest już...
  4. Amoralez

    Dzień Dobry! Oto .. Ja

    Witam wszystkich szukających pomocy jak i tych pomagających :) Od 2 dni, po średnio szczęśliwych wydarzeniach (utrata ponad 2tb danych priv) wszedłem w posiadanie TS-251, a w nim - 4gb RAM, nowy 4TB WD red oraz 1TB wytargany z Zyxel nsa310s, na którym pracowałem przez ostatnie 2 latka. Czas...