Recent Content by AndyZappa

  1. A

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2

    Po pierwsze, pliki na dysku są i to jest najważniejsze. Ale tak ja pisałem wcześniej, nie pamiętam jakie miałem założone katalogi przed aktualizacja tak żeby system teraz "przeindeksował". Jak to zrobić ? Chodzi mi głownie o VideoStation gdzie ładowałem pliki i nadawałem tagi, kategorie, opisy...
  2. A

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2

    Nie kasowałem oczywiście. Problem jednak w tym , ze nie pamietam nazw jakie były wcześniej (można gdzieś to sprawdzic?). Może niejasno tłumaczłem wcześniej , ale tych plików video nie miałem na dysku twardym , tylko ładowałem z innych lokalizacji poprzez upload do VideoStation i własnie tych nie...
  3. A

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2

    Witam, Faktycznie, po przeczytaniu wcześniejszych podobnych problemów , mogę uważać temat za ... częściowo rozwiązany :( Wyjaśniam dlaczego. Powyłączałem wszelkie możliwe usługi, ale problem dalej sie pojawiał. Postanowiłem, więc od instalować aplikacje (MusicStation, DownloadStation...
  4. A

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2

    prosze zrzyt ekranu i wynik dodam tylko że w linii /dev/ram0 wartość "Use" stale rośnie i pewnie dojdzie do max i serwer się "zawiesza" Czy jest ktoś w stanie pomóc?
  5. A

    Pomoc TS-212 problem po aktualizacji 4.0.2

    Witam, Mam problem ze swoim serwerem TS-212 po aktualizacji firmware do wersji 4.0.2. Proszę o porady ale bez utraty danych. Po aktualizacji wydawało się wszystko w porządku , oprogramowanie zaktualizowało się, nowy wygląd itd. , ale zauważyłem że wszystko wolniej pracuje ( w wersji 4.0.1...