Recent Content by angustiose

  1. angustiose

    Sprzedam QNAP TS-453 BE 2G

    Serwer sieciowy NAS, QNAP TS-453 Be 2G, pochodzący z polskiej dystrybucji, nowy, oryginalnie zapakowany, taśma sprzedawcy nienaruszona. Posiadam dowód zakupu, gwarancja sklepu zakończona w 12.2021. Cena 1900 Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
  2. angustiose

    Sprzedam QNAP TS-351

    Cena 1400 pln Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
  3. angustiose

    Sprzedam QNAP TS-351

    Serwer sieciowy NAS Qnap TS-351, 2Gb pamięci, nowy, oryginalnie zapakowany. Serwer ofoliowany i nieotwierany, nigdy nieużywany. Nietrafiony prezent... Mam do niego oryginalną dodatkową pamięć 2 Gb. Specyfikacja: TS-351 | Ekonomiczny, 3-wnękowy serwer RAID 5 NAS z dwoma gniazdami na dyski M.2...
  4. angustiose

    Kupię QNAP TS-351

    Mam do sprzedania. Nowy nieotwierany z dowodem zakupu. Wersja z pamięcią 2GB. Mam do niego dodatkowo: Dysk SSD Kingston a2000 500 GB M.2 PCIe M.2 typu NVMe i Dysk Sandisk SSD Plus 120 GB na system operacyjny. Kontakt andrzej_ku@op.pl Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
  5. angustiose

    Sprzedam Qnap TS-351 2Gb

    Serwer sieciowy NAS Qnap TS-351, 2Gb pamięci, nowy, oryginalnie zapakowany. Serwer ofoliowany i nieotwierany, nigdy nieużywany. Nietrafiony prezent... Specyfikacja: TS-351 - Funkcje Cena 1300. Wysyłka gratis Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
  6. angustiose

    Sprzedam QNAP TS-253a 8GB

    Stan idealny. Kompletny zestaw fabryczny w oryginalnym opakowaniu. Nie uzywam wiec szkoda by leżał odłogiem... Cena 1350 pln. Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
  7. angustiose

    Serwer do małego biura - docelowo 7 stanowisk

    dzięki za pomoc i pozdrawiam a
  8. angustiose

    Serwer do małego biura - docelowo 7 stanowisk

    Dla modelu TS-351 w specyfikacji jest info: "W celu instalacji 2,5-calowego dysku SSD/dysku twardego wymagana jest 2,5-calowa kieszeń na dysk" Przy innych modelach nie ma tej informacji. Ale rozumiem że ewentualnie tradycyjny adapter/sanki 3,5''/2,5'' wystarczą?
  9. angustiose

    Serwer do małego biura - docelowo 7 stanowisk

    Dla modelu TS-351. W specyfikacji jest info: "W celu instalacji 2,5-calowego dysku SSD/dysku twardego wymagana jest 2,5-calowa kieszeń na dysk"
  10. angustiose

    Serwer do małego biura - docelowo 7 stanowisk

    Czy można przyjąć że podstawowa wersja 2GB byłaby dla nas wystarczająca? Jeśli okazałoby się że nie zawsze możemy dokupić pamięć Mam jeszcze jedno pytanko. Czy aby zamontować dysk 2,5'' w kieszeni 3,5'' wymagana jest dodatkowa kieszeń o której mowa w specyfikacji na stronie QNAP-a, czy...
  11. angustiose

    Serwer do małego biura - docelowo 7 stanowisk

    A kwestia ilości pamięci?
  12. angustiose

    Serwer do małego biura - docelowo 7 stanowisk

    Śliczne dzięki za recenzję naszego pomysłu :-) Czyli decyzja potwierdzona :-) Czy 4GB pamięci będzie wystarczające czy jednak pójść w stronę 8GB? Dobrze zrozumiałem - przy modelu TS-351 wykorzystać 3 kieszenie na: dysk 512 GB SSD na system 2 dyski 3,5'' na RAID 1 pozdrawiam a
  13. angustiose

    Serwer do małego biura - docelowo 7 stanowisk

    Prośba o weryfikację :-) Potrzebujemy wyłącznie sprzętu na serwer naszej poczty oraz aby trzymać na nim dane firmowe do których wszyscy pracownicy mają mieć dostęp. W biurze na komputerach pracujemy na systemie Linux - docelowo ma być około 7-8 stanowisk. Dodatkowo potrzebujemy robić zrzuty...
  14. angustiose

    Qnap TS-451 8GB HDMI Nas Serwer USB Pilot

    Jak długo używany. Co z gwarancją? Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
  15. angustiose

    QNAP TS-435 PRO 4GB

    Witam Kiedy był zakupiony? Posiada Pan dowód zakupu? Co z gwarancją? Pozdrawiam Andrzej Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka