Recent Content by *ARCZI*

  1. *ARCZI*

    Pomoc Prośba o pomoc w wykonaniu polecenia do usuwania plików

    A nie lepiej takie wykonać ? jedno , zamiast dwóch?. Nie to ażebym się wymądrzał , ale pytam :).
  2. *ARCZI*

    Pomoc Prośba o pomoc w wykonaniu polecenia do usuwania plików

    jak wchodzę w folder z filmem i zmieniam nazwę pliku to zaraz się tworzą. A nie można jednym poleceniem usunąć z tych 2 folderów, obu plików za jednym zamachem ?. A takie polecenie /opt/bin/find /home/ -type f -name Thumbs.db -exec rm -rf {} \;
  3. *ARCZI*

    Pomoc Prośba o pomoc w wykonaniu polecenia do usuwania plików

    Witam, Potrzebuję od Was pomocy. Mam dodane do crontab dwa polecenia, które usuwają mi codziennie o danej godzinie pliki, które pojawiają się na dyskach podłączonych do mojego QNAP-a. /opt/bin/find /share/external/ -type d -name .@__thumb -exec rm -rf {} \; <--- Kasuje foldery o nazwie...
  4. *ARCZI*

    Instruktaż/Tutorial Serwer SMSC - Powiadomienia o alertach (Bramki SMS/Gadu-Gadu)

    I jak to sprawdza się na messengerze ?.
  5. *ARCZI*

    WD WD4003FFBX Red Pro 4TB 3,5"

    On jest z zastosowaniem do NAS. Ale szkoda mi pieniędzy na 4 dyski po 1 TB w ssd A czy będzie on wytrzymalszy od zwykłego hdd ?.
  6. *ARCZI*

    Przedłużacz do zarządzania urządzeniami do niego podłączonymi.

    Witam, Przeszukując allegro znalazłem taką listwę, która może być całkiem dobrym rozwiązaniem dla mojego zestawu komputerowego. Pomyślałem, że mógłbym kontrolować zużycie energii elektrycznej do niego podłączonego urządzeń. Listwa zasilająca SMART 16A WiFi ANDROID iOS TUYA Co o tym myślicie...
  7. *ARCZI*

    WD WD4003FFBX Red Pro 4TB 3,5"

    czy ten co wyżej podałem jest ok ?.
  8. *ARCZI*

    WD WD4003FFBX Red Pro 4TB 3,5"

    Witam, Wiem, ze to strona poświęcona tematyce QNAP, ale chciałbym was zapytać czy zakup dysku twardego WD WD4003FFBX Red Pro 4TB 3,5" do mojego komputera stacjonarnego będzie dobrym wyborem . Dysk miałby służyć do przechowywania moich danych . System mój stoi na dysku SSD M.2, więc nie...
  9. *ARCZI*

    Pomoc Szafa serwerowa Getfort 19

    Fajnie :). Ja wrzucę do tej obudowy tylko to co wyżej napisałem , więc powinna wystarczyć . Myślę , że do niej też założę 1 półkę ?.
  10. *ARCZI*

    Pomoc Szafa serwerowa Getfort 19

    A masz w niej qnapa?
  11. *ARCZI*

    Pomoc Szafa serwerowa Getfort 19

    Takie są SilentiumPC Corona HP RGB KIT 120 mm
  12. *ARCZI*

    Pomoc Szafa serwerowa Getfort 19

    w tej szafie są dwa miejsca na wentylatory . Mam w domu 2 nowe wentylatory komputerowe 120x120 firmy sillentiumpc, ale musiałbym chyba do nich zasilanie zrobić.
  13. *ARCZI*

    Pomoc Szafa serwerowa Getfort 19

    Napisałem u góry , że założył bym 2 wentylatory. Tylko zastanawiam się czy mają wdmuchiwać z zewnątrz powietrze do skrzynki czy wyciągać ciepłe na zew.