Recent Content by Arecki87

  1. Arecki87

    Pomoc TS-231P nie można uzyskać dostępu błąd 0x80070035

    Może downgrade systemu pomoże dla testu ,jeśli reset wskazany przez @pigers nic nie da.
  2. Arecki87

    Pomoc Microsoft Account - QNAP logi w SMB

    Z tym nie używaniem produktów MS nie przejdzie ale dzięki za szybkie info
  3. Arecki87

    Pomoc Microsoft Account - QNAP logi w SMB

    Cześć Czy jest jakaś możliwość zablokowania tego syfu w logach , co chwilę konto Microsoft odpytuje QNAPA o dostęp do SMB - Błąd logowania czy nie jest to przypadkiem problem tego samego hasła do QNAPA jak i do MS ? Jak się mylę poprawcie mnie :)
  4. Arecki87

    ...:::Dzień dobry:::...

    Siema
  5. Arecki87

    Pomoc Qnap 231p padł?

    Czy Qnap jest widoczny na routerze po adresie IP? Karta zmiana portu w routerze ? Jakiś adres musi dostać jak się włącza. Jeśli nie masz tam nic ważnego można zaryzykować z wyciągnięciem dysków, uruchomi qnap, może włożenie jednego dysk pomoże. Jak ruszy wtedy drugi.
  6. Arecki87

    Pomoc Jak działa inteligentne przechowywanie wersji aplikacji HBS 3?

    Cześć, Jak działa inteligentne przechowywanie wersji aplikacji HBS 3? Hybrid Backup Sync | Niewymagające licencji rozwiązanie Hybrid Cloud Backup | QNAP QNAP w praktyce. Odcinek 4 - Ochrona danych serwera QNAP (Hybrid Backup Sync) QNAP – Hybrid Backup Sync czyli backup urządzeń QNAP...
  7. Arecki87

    Pomoc Problem z logowaniem do QSYNC za pomocą QID

    tu masz podobny temat , może pomoże Pomoc - Qsync - logowanie przez myqnapcloud QID
  8. Arecki87

    Pomoc problem z zalogowaniem

    Zrób reset tak jak pisze @jerry1333 , przytrzymaj reset w napie przez 3 sekundy do usłyszenia piknięcia i nie dłużej. Hasło admina zostanie zresetowane. Jak zalogujesz zweryfikuj sobie czy masz wszystko poprawnie ustawione w Qufirewall
  9. Arecki87

    Przywitanie

    Cześć :)
  10. Arecki87

    Pomoc QUNAP 453A aktualizacja firmware 5.01.2234

    Cześć tu ma info co i jak Manually Upgrade/Downgrade firmware by SSH
  11. Arecki87

    Pomoc Nie mogę zainstalować aplikacji

    u mnie też ten problem pokazuje się po aktulizacji, zatrzymanie z Appcenter i ponowne uruchomienie odpala Qsync. Aplikacja jest aktualna więc trochę się zdziwiłem tym komunikatem u siebie na qnapie
  12. Arecki87

    Pomoc Jakich dysków ssd używacie w swoich NAS?

    SSD pod system a reszta na jakimś WD Red albo Seagate Ironwolf będzie taniej :), no chyba że potrzebujesz dysków SSD to co piszą wyżej @pigers i @Silas Mariusz
  13. Arecki87

    Witam

    Witaj
  14. Arecki87

    Pomoc Przekierowanie portów UPnP

    Poczytaj sobie jeszcze o QuFirewall tutaj masz poradnik https://forum.qnap.net.pl/threads/qufirewall-jak-zabezpieczy%C4%87-qnap-wersja-dla-regionu-polska.38940/
  15. Arecki87

    Pomoc Przekierowanie portów UPnP

    tu masz przykład Jak przekierować porty na routerze na wybrany adres IP a tutaj filmik Link: https://www.youtube.com/watch?v=dYqBZPWKYnc