Recent Content by arek1206

  1. arek1206

    Pomoc Migracja ze statycznego wolumenu na wolumen pełny (pule pamięci) Jak to zrobić ?

    A robił może ktoś coś takiego już ? I mógłby polecić jakiś best practice ? Myślałem aby wszystko przekopiować na tą nową pule pamięci na nowym wolumenie. Rozumie, że jak później usunę ten statyczny to automatycznie usunę tym samym system ? Czy Qnap w ogóle pozwoli mi na usunięcie wolumenu na...
  2. arek1206

    Witam

    Witam wszystkich. Jestem zadowolonym posiadaczem TS-453Be. Pozdrawiam :)
  3. arek1206

    Pomoc Migracja ze statycznego wolumenu na wolumen pełny (pule pamięci) Jak to zrobić ?

    Witam wszystkich. Posiadam QNAP-a TS 453-Be, początkowo miałem w nim 2x3TB - Raid 1 ostatnio dołożyłem kolejne 2x3TB - również raid 1, niestety z braku doświadczenia na samym początku skonfigurowałem pierwszy wolumen jako statyczny. Tworząc teraz nowy wolumen z nowych dysków wybrałem już opcję...
  4. arek1206

    Pomoc 16 GB RAM do TS-453Be

    Z tego co widzę w specyfikacji ten model wspiera taktowanie 1866MHz. Ja czekam na przesyłkę z TS-453Be 2G, od razu zamierzam wywalić te kość 2GB i wrzucić to: HyperX 8GB 1866MHz Impact Black CL11 DDR3L 1.35V - Pamięci RAM SODIMM DDR3 - Sklep komputerowy - x-kom.pl Dam znać jak wystartuje. Mam...