Recent Content by arius

  1. arius

    Pomoc File Station 5 Brak DataVol1 i listy folderów

    1. Odzyskanie folderów i DataVol1. Pomogła ostatnia aktualizacia systemu. Nie obeszło się bez problemów przy 30% zawiesiła się aktualizacja, trzeba było kill-ować procesy i restart. 2. Kontakt z HelpDesk i duże wykrycie zużycie procesora -> Qsirch. Duże zużucie pracesora. Wyłączenie i jest OK...
  2. arius

    Pomoc File Station 5 Brak DataVol1 i listy folderów

    Bardzo możliwe. Nie uruchamia się m. in.: Malware remover, Antyvirus, App Center, nie można zmienić hasła dla "admin".
  3. arius

    Pomoc File Station 5 Brak DataVol1 i listy folderów

    Cześć, 1. Miałem nieoczekiwane wyłączenie systemu. Po włączeniu i wejściu przez konto admin w File Station 5 brak DataVol1 i listy folderów. Sprawdzanie systemu plików kończy się niepowoidzeniem. Foldery jednak są widoczne z poziomu SSH. 2. Ponadto od jakiegoś czasu (może aktualizacji) żużycie...
  4. arius

    Hejka

    Hejka, gratuluję no i min. 16 GB ram... B-) Pozdr :)
  5. arius

    Pomoc kthreaddnai malware? kionai

    To też..., ale i ostatni skrypt do usuwania Na razie OK.
  6. arius

    Pomoc kthreaddnai malware? kionai

    Cześć, jak wyżej, co jakiś czas odnawia mi się proces kionai po tym jak ubije. Ponadto powracają pliki /tmp/ i Web typu: god, inet, lan użytkownik httpduser. - phpMyAdmin odinstalowany - Container Station nie uruchomiony Czemu Malware Remover (3.4.1) jak i Antywirus nic nie wykrywa ? Support...
  7. arius

    Pomoc ContainerStation mssql

    Niestety po upływie pewnego czasu posiadania MS SQL na ContainerStation wyrzuca komunikat: Configuring Microsoft(R) SQL Server(R)... Error: The evaluation period has expired...
  8. arius

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    Zależy czego będziesz używać to minimum 2x4GB, a najlepiej 2x8GB jeśli chcesz używać VirtualizationStation, ew. Containerstation. Polecam :)
  9. arius

    Zapraszamy do zapoznania się z testem TS-1635,...

    No niezły kombajn ! raczej dla MŚP :)
  10. arius

    Pomoc ContaineStation - Server IIS

    1. Czym tak na prawdę jest docker ? aplikacją działającą bez systemu ? Chyba że się mylę ? 2. Na razie interesuje mnie na MS SQL, MS Server IIS, Server minecraft ... 3. Czy system też można zainstalować na ContainerStation ?
  11. arius

    Pomoc ContaineStation - Server IIS

    Ale na + kontenerom, że nie potrzeba systemu. Przykładem jest MS SQL ...
  12. arius

    Pomoc ContaineStation - Server IIS

    Dziwne, że nawet paczka Microsoft/IIS nie idzie :( ale co by nie było zapewne Docker jest przyszłością :)
  13. arius

    Pomoc ContaineStation - Server IIS

    Udało się komuś zainstalować Internet Information Services (IIS) ? Wersja oprogramowania Firmware: najnowsze Model serwera: QNAP TS-251
  14. arius

    Zakup ramu do TS-251

    Lepiej weź od razu 2x8GB ...ramu :D
  15. arius

    Pomoc ContainerStation mssql

    Czy możesz edytować w MS SQL Studio jakąś tabelę w bazie poprzez >Edit Top 200 Rows< ??? Mnie wyrzuca z MS SQL Studio :(