Recent Content by arkovsky

  1. arkovsky

    Pomoc Brak możliwości wyboru OS QTS Hero

    Znalazłem rozwiązanie. Trzeba pobrać ręcznie pakiet instalacji i wrzucić podczas wybierania najnowszej wersji OS'a. TS-1273AU-RP - Centrum pobierania Do zamknięcia :)
  2. arkovsky

    Pomoc Brak możliwości wyboru OS QTS Hero

    Cześć. Mam nowego Qnapa do inicjalizacji. Kupiłem go pod QuTS Hero. Niestety po odpaleniu nie mogę przełączyć systemu tak jak na poniższym screenie. Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi? Instalowałem już Hero i nigdy nie miałem problemów na tym etapie... Wersja oprogramowania Firmware: QTS...
  3. arkovsky

    Pomoc Problem z dodaniem TS-251+ do Q'center

    Tak loguje się zawsze jako admin jeśli chodzi o instalację Q'center. Podejrzewam że problem występuje w najnowszych wersjach oprogramowania. Mamy jednego Qnapa TS-251+ w Qcenter, który ma starszego firmware. Jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie albo ma jakiś pomysł to chętnie przetestuje gdyż sam...
  4. arkovsky

    Pomoc Problem z dodaniem TS-251+ do Q'center

    QFirewall nie blokuje. Obrazki zaktualizowane.
  5. arkovsky

    Pomoc Problem z dodaniem TS-251+ do Q'center

    Cześć. Mam problem z dodaniem Qnapów (8 sztuk) TS-251+ do Q'Center. Wszystkie posiadają najnowszy FW. Po próbie dodania urządzenia trwa to dosyć długo i na samym końcu otrzymuje błąd w Q’center, "nie można dodać urządzenia". Nadmienię, że inne modele QNAP’a dodają się bez problemu. W logach...
  6. arkovsky

    Witam

    Cześć wszystkim! Mam wiele pytań i wątpliwości stąd moje konto na tym forum.