Recent Content by armen10

  1. A

    Pomoc Jak wyłączyć migawki

    To wystarczy ? A co z pamięcią, którą miałem zarezerwowaną (1TB) na migawki wróci do puli na dane ?
  2. A

    Pomoc Jak wyłączyć migawki

    Witam, jak wyłączyć migawki i zwolnić przypisane miejsce w puli ?
  3. A

    Pomoc Ustawienia Network & Virtual Switch - bug

    Nie rozumiem, co mam zrobić ? Ja nie ma ustawionego wirtualnego przełącznika sieciowego... A przychodzi Ci może jeszcze coś do głowy ? Oprócz w/w rozwiązania ?
  4. A

    Pomoc Ustawienia Network & Virtual Switch - bug

    Dlaczego po aktualizacji oprogramowania qnap gubi ustawienia... Czy to normalne ? Network & Virtual Switch: - Main Routing Table - Static Route
  5. A

    Pomoc Zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem do FTP z zewnątrz

    Ale jak uruchomię VPN-a na nim, to i tak będzie otwarty na świat bo ma IP ZEW. Qnap dalej będzie odnotowywał ataki... Musiałbym postawić router zrobić przekierowanie... A nie ma nic prostszego ?
  6. A

    Pomoc Zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem do FTP z zewnątrz

    Cześć mam problem i szukam najlepszego i najłatwiejszego rozwiązania. Mam qnapa z zew. IP i co jakiś czas ktoś z Hameryki próbuje się do niego dostać. Jest lista na której mogę blokować IP hackera, ale robi się ich coraz więcej... Jest opcja "Zezwalaj tylko na IP z listy", ale moje IP jest...
  7. A

    Pomoc Przywrócenie Qnapa do stanu początkowego

    Dziękuję za pomoc. Nowy dysk był walnięty. Szok!!!
  8. A

    Pomoc Przywrócenie Qnapa do stanu początkowego

    A czy jest jakaś możliwość, aby wrócić to momentu, który jest, gdy tylko się qnapa wyciągnie z kartonu i podłączy ? To jest jeszcze przed samą inicjalizacją. Wadliwy dysk ? Jest nówka. Zaraz podłączę go po smarta i zobaczę. Czy Administrator jest w stanie potwierdzić, że aktualna wersja qnapa...
  9. A

    Pomoc Przywrócenie Qnapa do stanu początkowego

    Jest podany. Model serwera: TS-431P3
  10. A

    Pomoc Przywrócenie Qnapa do stanu początkowego

    Nie wiem, czy taka taka głupota. Chcę zobaczyć, czy błąd który jest obecnie jest winą aktualizacja Qnapa, bo nowy qnap, nowe dyski 4x4TB, a pokazuje mi błąd zatoki 4. Tak, jakby dysk był uszkodzony i go odłączył. Mam inne qnapy nieaktualizowane i działają poprawnie.
  11. A

    Pomoc Przywrócenie Qnapa do stanu początkowego

    Witam wszystkich. Kupiłem qnapa uruchomiłem proces inicjalizacji. Pobrało się najnowsze oprogramowanie 4.5.2, a początkowo było QTS 4.4.2 (tak podaje producent). Jak mogę wrócić do samego początku, aby nie pobierać aktualizacji oprogramowania tylko uruchomić na starej wersji, albo przywrócić...