Recent Content by arto

  1. A

    Nas do domu (głównie muzyka)

    tak jak napisałem na początku usługa taka jest u mnie dodatkowo płatna +10 zł / m-c tak więc pewnie z tym nie będę szalał bo użyję pewnie raz na ruski rok
  2. A

    Nas do domu (głównie muzyka)

    Aha czyli tego się obawiałem :( porty przekierować sobie potrafię ale nie mam dostępu do routera na którym musiałbym przekierować
  3. A

    Nas do domu (głównie muzyka)

    Dziękuję bardzo za odpowiedzi zobaczę jeszcze czy ktoś się wypowie Co do programów to poczytam czy można to jakoś przesłać bez stałego ip i przekierowania portów. Pozdrawiam
  4. A

    Nas do domu (głównie muzyka)

    Witam szukam serwera NAS do domu główny cel odtwarzanie muzyki - pliki flac. Chciałbym podpiąć go do DAC-a (na usb prawdopodobnie CA dac magic 100, lub jak się znajdzie kasa to Aune X1S). Nas interesowałby mnie do kwoty około 1000 (bez dysków). Miałem już do czynienia z QNAP-em ale nie wiem jak...
  5. A

    Pomoc Wyłączenie konta admina dla jednego interfejsu sieciowego

    Ok fajnie, ale wtedy nie mam możliwości udostępniania linków (tj. nie działa) - w sumie to wtedy równie dobrze mógłbym odpiąć kabel sieciowy. Może źle się wyraziłem: Chciałbym mieć możliwość udostępnienia czegoś np. za pomocą linków udostępnionych czy chociażby jakimś użytkownikiem ftp, ale by...
  6. A

    Pomoc Wyłączenie konta admina dla jednego interfejsu sieciowego

    Dzień dobry. Mam pytanie czy można na qnap-ie wyłączyć możliwość logowania się z jednego interfejsu sieciowego (wystawionego na zewnątrz) na konto admina? Jeśli nie to czy można przyblokować logowanie się użytkowników na konto admina z poza puli adresowej prywatnej np. 10.0.0.x ? Jeśli nie to...