Recent Content by Athorgal

  1. Athorgal

    Sprzedam TS 259 PRO+ i 2x1Tb

    Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
  2. Athorgal

    Sprzedam Sprzedam TS439 PROII+ 4x500Gb

    Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
  3. Athorgal

    Kawa i papierosy TS-259 Pro+ i większe dyski?

    Jakieś konkretne? można prosić o info jakie?
  4. Athorgal

    Kawa i papierosy TS-259 Pro+ i większe dyski?

    Witam Wszystkich Świątecznie Mam pytanie Posiadam Qnapa TS-259 Pro+ z dwoma dyskami hdd 1Tb każdy Jakie mogę większe dyski włożyć żeby działał? Czy np 2x2 Tb to można czy jednak będą za duże już Albo 2x3 Tb? Z góry pozdrawiam Adam
  5. Athorgal

    Pomoc TS-259 Pro+ nie widać go

    oki dzięki ddr2 1333? będzie oki jakiś Kingston czy coś specjalnego potrzebne
  6. Athorgal

    Pomoc TS-259 Pro+ nie widać go

    Mam jeszcze pytanie o pamięć ram teraz ma on fabryczne 1gb 1. czy jest sens zwiększyć ją o ile lub też jaka może być maksymalna wielkość, ponieważ jest tylko jeden slot 2. czy jeśli będę zmieniał pamięć to znowu muszę wszystko wgrywać czy będzie działać P&P? 3. Jaki typ pamięci tutaj podejdzie...
  7. Athorgal

    Pomoc TS-259 Pro+ nie widać go

    Dzień Dobry Dzień nowy więc i nowe - lepsze- wiadomości Wczoraj już nie chciałem pisać Wgrałem wszystko raz jeszcze zgodnie tutorialem i Twoimi uwagami :) Udało mnie się nawet wgrać nowy frimware Wszystko wydaje się że działa oki będę teraz testował jedyne co chyba jest padnięte to jeden z...
  8. Athorgal

    Pomoc TS-259 Pro+ nie widać go

    super :0 chyba mnie się udało z twoja nieoceniona pomocą :) system działa wszystko się zainstalowało przypuszczam ze mogly być dwa problemy 1. zły pendrive 2. obraz systemu był w katalogu głównym- czyli dobrze, ale opisany został przezemnie dom.img, chyba powinien być z dużej litery i bez...
  9. Athorgal

    Pomoc TS-259 Pro+ nie widać go

    oj zla komenda przepraszam juz poprawiam strasznie duzo jakiś danych wyrzuciło daje ostatni ekran
  10. Athorgal

    Pomoc TS-259 Pro+ nie widać go

    tak jeszcze myslę bo może źle wstawiłem obraz systemu umieściłem go na pendrajvie w glównym folderze i tak na wszelki wypadek również w folderze boot, juz sprawdzam demesg takie coś
  11. Athorgal

    Pomoc TS-259 Pro+ nie widać go

    cos takiego
  12. Athorgal

    Pomoc TS-259 Pro+ nie widać go

    ogólnie to robiłem tak jak z tego poradnika kazali :) zaraz wyśle co mi su pokazało teraz chwile to trwało bo muszę się przełączać z jedna klawiaturą :)
  13. Athorgal

    Pomoc TS-259 Pro+ nie widać go

    z pendriva wgrywałem ten soft ciekawe dlaczego go nie widzi?