Recent Content by Automaciek

  1. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Poproszę [emoji16]
  2. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Żadnych innych. Folder skasowany, zajęta przestrzeń nie przyrasta.
  3. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Download Station od 4 lat nie używane, ale już odinstalowane [emoji16]
  4. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Znalezione, tylko to nie moje :confused:. Skąd? [/share/CACHEDEV1_DATA/.tmp] # du -h --max-depth=1 1.5T . [/share/CACHEDEV1_DATA/.tmp] # ls -a ./ ../ 100.Rifles.1969.1080p.BluRay.x264-PSYCHD.mkv 5.Centimeters.Per.Second.2007.PROPER.720p.BluRay.x264-W4F.mkv 7.Minut.2010.720p.WEB.H264-FLAME.mkv...
  5. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Nie mam włączonych migawek, wolumin prosty i bez rezerwacji i przydziałów. QNAP chodził nieprzerwanie od kilku lat, od 2-3 lat nie grzebałem nic w konfiguracji. Sprawdzalem wczoraj wszystkie ukryte foldery na CACHEDEV1_DATA poleceniem -h --max-depth=1 i przy sprawdzaniu zawartosci folderu...
  6. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Nie wspierają już tego modelu.... TAS 268
  7. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Niestety, przebudowa zakończona, międzyczasie zwolniło się ok 100Gb, i spowrotem się zapełnia. Pomóżcie!
  8. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Póki co trwa przebudowa, i może z tego powodu nie wypełniają się informacje o zasobach, ale sprawdziłem w logach i 10 stycznia było 180Gb wolne, dziś już tylko 13Gb. Wciąż rośnie.... Dostęp z zewnątrz mam na porcie :90 i :21
  9. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Więc tak; [~] # mount /dev/mmcblk0p5 on /mnt/emmcp5 type ext4 (ro) devpts on /dev/pts type devpts (rw) tmpfs on /tmp type tmpfs (rw,size=64M) tmpfs on /dev/shm type tmpfs (rw) tmpfs on /share type tmpfs (rw,size=16M) /dev/md9 on /mnt/HDA_ROOT type ext3 (rw,data=orde red) cgroup_root on...
  10. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Wypluwa takie coś [/share/CACHEDEV1_DATA] # du -h --max-depth=1 16K ./lost+found 26G ./Multimedia 15G ./Download 12K ./Recordings 98M ./Web 58G ./Public 44K ./.spool 336M ./.qpkg 92K ./.php_session 8.0K ./.php_session_sys 118M ./.@qmariadb 12K ./.@qsync 252K ./.torrent 1.1G ./.system 20K...
  11. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Mam nadzieję że o to chodzi
  12. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Tyle ze chyba mi się Tb Z Gb pomyliły.
  13. Automaciek

    Pomoc Zajęta przestrzeń dyskowa

    Pliki na dysku zajmują ok 1 Tb a wolumin jest zapełniony. W folderze systemowym jest coś ". " bez nazwy, co zajmuje 1.1Tb.
  14. Automaciek

    Pomoc Problem z miejscem na dysku

    Może napisze kolega co suport poradził...