Recent Content by Bartulo

  1. Bartulo

    Baza mysql pod wordpressa php 5.2

    Cześć, mam problem bo potrzebuje mieć baze mysql pod wordpressa ale qnap obsługuje tylko php5.2 czy wie ktoś jak to zrobić? Stworzyć taką baze lub wgrać recznie php 5.3?
  2. Bartulo

    TS-109/209 - Ręczna aktualizacja do php 5.3

    To w takim razie jak mogę zrobić baze mysql pod wordpressa?
  3. Bartulo

    TS-109/209 - Ręczna aktualizacja do php 5.3

    No tak ale mój qnap nie obsługuje qts 4 tylko najwyższy fw to 3.3.3
  4. Bartulo

    TS-109/209 - Ręczna aktualizacja do php 5.3

    Witam, czy jest możliowść ręcznego update'u php? Mam teraz wersje 5.2.17-2 a potrzebuje mieć 5.3 jak to zrobić?
  5. Bartulo

    Update php 5.3 qnap ts 209

    Dzięki Paweł, założyłem jeszcze temat o ssh bo nie moge się przez to połączyć i nie wiem czemu, jak mi się uda to wykorzystam Twoje porady.Nie wiem czemu ale php mi się aktualizuje do wersji 5.2.17-2 ktoświe jak to zmienic?
  6. Bartulo

    Pomoc QNAP TS-209 - Problem z SSH

    Dzięki jeszcze raz!
  7. Bartulo

    Pomoc QNAP TS-209 - Problem z SSH

    Nie wierze.... błedne ip... :D Dzięki badzo. teraz wyświetla mi się drugie okno, które wysłałeś. To okno komend?
  8. Bartulo

    Pomoc QNAP TS-209 - Problem z SSH

    Tak to u mnie wygląda
  9. Bartulo

    Pomoc QNAP TS-209 - Problem z SSH

    Tak mam włączone na serwerze ssh na porcie 22. Jak loguje się przez putty to pojawia sie okno konsoli z zielonym kwadratem, ale nic nie moge wpisac. Dodatkowo po kilku chwilach wyskakuje komunikat Connection time out.
  10. Bartulo

    Cześć wszystkim!

    Od razu gorące pozdrowienia :D!
  11. Bartulo

    Pomoc QNAP TS-209 - Problem z SSH

    Witam, nie mogę połączyć się z qnapem przez ssh. Muszę robić to przez kabel czy może być wifi? Na lapku mam win xp. Próbowałem przez putty i winscp. Winscp pokazuje: Co robię źle lub co powinienem zmienic?
  12. Bartulo

    Update php 5.3 qnap ts 209

    Witam, czy ktoś może mi wytłumaczyć jak zrobić aktualizacje php do wersji 5.3 na qnapie ts 209 (fw 3.3.3)? Edit: Mam zainstalowany plugin Optware, ale to niczego nie zmieniło.