Recent Content by Beca

  1. Beca

    Pomoc Serviio

    Witam TSA-253A wczoraj aktualizacja systemu do QTS 5.0.1.2145. Po aktualizacji nie mogę uruchomić SERVIIO. Dla mnie był bardzo praktyczny bo po zaprogramowaniu bibliotek oraz online. Zdeinstalowałem i jeszcze raz próbowałem zainstalować lecz podczas instalacji jest żądanie zmiany systemy na...
  2. Beca

    Pomoc 0.9.8-B900 (qnapclub) ---> 0.9.8-BB01 (qnap.net...)

    Jest sygnalizacja o nowej wersji 0.9.8-BB01. W związku z tym iż można pobrać wyłącznie wersję 0.9.8-B900, oznacza iż należy powtórnie zakupić licencję.?
  3. Beca

    Pomoc TS-253A RAM

    Jaką mam dobrać pamięć do TS-253A z 4GB na 8 GB. Kupiłem CRUCIAL sparowane 2*4GB CT51264BF160BJ.M8FP i Qnap nie wystartował. Pomróciłem go 4GB ale bardzo często brakuje pamięci.
  4. Beca

    Pomoc Znikające dane z jednego z dysków z TR-002

    Konfiguracja TS 253A ( 2*1TB WD10EFRX) + TR-002 ( 2*TB WD10EFRX - w tym 3,5 letni i nowo zakupiony w czerwcu 2020). Mam problem z tum nowo zakupionym z dysków w TR-002. Rano znikają mi dane ( brak widoczności zawartości dysku pomimo wskazania zajętości) a po restarcie w 6/10 przypadkach dysk...
  5. Beca

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    Mam licencje do TwonkyServer 8.5.1 a nie mogę w żaden sposób uruchomić. nie ma gdzie wpisać licencji
  6. Beca

    Pomoc Zablokowany dostęp do rtorrent-Pro

    Jestem świerzak w QNAP. co oznacza w trybie incognito
  7. Beca

    Pomoc Zablokowany dostęp do rtorrent-Pro

    Czy deinstalacja pomoże?
  8. Beca

    Pomoc Zablokowany dostęp do rtorrent-Pro

    Nie zmieniałem
  9. Beca

    Pomoc Zablokowany dostęp do rtorrent-Pro

    Jak odblokować dostęp do rtorrent-Pro. Hasła nie zmieniałem i dlatego jestem zaskoczony
  10. Beca

    Pomoc Dysk niezainicjalizowany USB 1GB

    1 Zamieniano porty 2. Brak kabla usb 3.00 do podmiany, jednakże dysk podpięty pod poprzedni NAS Zyxel NSA-310 czy też pod kompa z W10 nie sprawia kłopotów
  11. Beca

    Pomoc Dysk niezainicjalizowany USB 1GB

    W tej chwili jeszcze gorzej. Pojawił się na chwile. I znowu znika. Poziom istotności Data Godzina Użytkownicy Źródło IP Aplikacja Kategoria Zawartość Informacja 2020/07/05 17:30:21 System 127.0.0.1 Storage & Snapshots External Storage [Storage & Snapshots] Detected...
  12. Beca

    Pomoc Dysk niezainicjalizowany USB 1GB

    W tej chwili poszykuję rozwiązania odtwarzania pliku .m3u na jakimś serwerze. Plik .m3u na TS-253A. Próba otworzenia poprzez Serviio, Emby Server i jego wtyczki i nic. Chyba jest jakaś blokada na TS-253 A.Odtwarzanie pliku .m3u poprzez komputer poprzez VLC pozytywna. I znowu dysk USB niewidoczny...
  13. Beca

    Pomoc Dysk niezainicjalizowany USB 1GB

    Tak !!!!. Wczoraj sformatowałem na ntfs. W tym momencie jest widoczne wszystko co podłączone 2 dyski TS-253A + 2 dyski TR-002 + pen 64 GB + dysk usb 1000 GB
  14. Beca

    Pomoc Dysk niezainicjalizowany USB 1GB

    Przepraszam za natrętność. Ale chodziło czy wszystkie porty USB maja takie same działanie
  15. Beca

    Pomoc Dysk niezainicjalizowany USB 1GB

    Dysk USB 1GB, odpięty z poprzedniego NAS Zyxel. Jak skończę pełny format tego dysku to podłącze. W tej chwili do przedniego gniazda USB podłączony pen 64 GB i jest widoczny. W tym zakresie pytanie czy wszystkie porty USB ( tylne*3 i przedni) są równorzędne