Recent Content by BraveHeartt007

  1. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    Chciałem wam wszystkim podziękować za pomoc i rady :) Wszystko się udało Supla zainstalowana na QNAPie :) I działa wszystko :) Jak by ktoś miał problem i potrzebował pomocy śmiało uderzać do mnie :)
  2. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    Czy wystarczy dodać port jaki wpisałem do supli w myQNAPcluod w DDNS? tak jak się doda port to wystarczy?
  3. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    Właśnie nic nie wyskakuje tylko jest próba logowania cały czas i jak zrobić jak mam internet z upc żebym mógł logować przez adres IP z myQNAPcloud jaki jest w ddns? czy to będzie działac tylko po sieci wewnętrznej?
  4. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    Instalacja się udała zalogować się udało przez przeglądarkę ale nie mogę się połączyć aplikacją mobilną z suplą... ;/ ktoś coś wie jak to rozwiązać?
  5. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    Dzięki do tego akurat doszedłem sam :D poczytałem o dokerze i się dowiedziałem że najnowsza wersja ma inne komendy niż wcześniejsza :p 1693926886 to się odnosi do tego DB_PASSWORD="$(cat /dev/urandom | tr -dc 'a-zA-Z0-9' | fold -w 32 | head -n 1)" ROZWIĄZANE w piliku .env.default trzeba...
  6. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    Czy coś jeszcze mam zmieniać w tym pliku oprócz portu i adresu?
  7. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    dałem wewnętrzny i próbuje iść dalej ale zatrzymałem się znowu ;/ a robię według tego filmiku co jest w GitHub - sedzisz/supla-docker wygląda na to że nie jest od w ogóle dostosowany do najnowszej wersji Container station i QTS ;/
  8. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    # Where the SUPLA Cloud will be accessible? Put domain or IP address here with port. CLOUD_DOMAIN=cloud.supla.org W tej części jaki adres mam wpisać bo ruszyłem dalej mam nadzieje że się uda hahaha. To ma QNAP'a? jeśli tak czy to ma być adres wewnętrzny sieci czy może być ten z DDNS myQNAPcloud ?
  9. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    jaką komendę mam użyć by ruszyła instalacja jak wejdę w folder do którego skopiowałem cały próbowałem na różne sposoby 1693912740 nie map pojęcia co ja źle robię ;/
  10. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    poprawiłem :) ktoś mi odpowie co mam tu zmienić i na co? :P
  11. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    services: supla-cloud: environment: ADMIN_EMAIL: supla@wp.pl CLOUD_DOMAIN: ip_QNAPa:9999 DB_PASSWORD: password FIRST_USER_EMAIL: supla@wp.pl FIRST_USER_PASSWORD: pass ACCOUNTS_REGISTRATION_ENABLED: 'false' MAILER_ENCRYPTION: ssl MAILER_FROM...
  12. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    a co myślisz o tym? SUPLA & QNAP + CONTAINER STATION 3 - supla.org
  13. B

    Pomoc Instalacja Supli w najnowszej wersji Container Station 3

    Taka mała głupota ale ruszyło... W SSH żeby cokolwiek instalować trzeba być kontem admin nie żadnym innym pod adminem. Przy stawianiu QNAP'a zalecane jest wyłączenie konta admin. Miałem je wyłączone. Dopiero po włączeniu go i uruchomieniu SSH jako admin jestem wstanie instalować suple i...