Recent Content by bronsky69

  1. bronsky69

    Pomoc Hd Station - czy dźwięk działa?

    brak aplikacji na pulpicie hd station wersja 4.4.1 jakieś rady powtórna instalacja nic nie wnosi.
  2. bronsky69

    Pomoc Blue ekran loading

    Witam wszystkich , podczas instalacji na nowy dysk system ssd Crucial MX200 SSD 250GB wszystko przebiega pomyślnie do czasu logowania po wpisaniu danych jest niebieski ekarn i loading ( still ) już 2 godziny/ Wersja oprogramowania Firmware: 4.5. Model serwera: QNAP 453PRO
  3. bronsky69

    Pomoc Instalacja daphile

    a jak zapisujesz ustawienia na wirtulace, czy udało ci sie podpiąć katalog z muzyką do tej instalacji wirtualnej obejrzałem film pigersa wszytko się rozjaśniło
  4. bronsky69

    Pomoc Instalacja daphile

    ok,kumam dzięki za pomoc nie mogę podpiąc folderów z muzyką
  5. bronsky69

    Pomoc Instalacja daphile

    dzięki instalowałem generic a nie Red Hat Czy da sie ustawić dostęp z zewnątrz nie tylko po wew sieci?
  6. bronsky69

    Pomoc Instalacja daphile

    wywala mi błąd że dysk nie botowalny. Uruchomiłem jako iso w wirtualstation Musze chyba miec botowalny system może spróbuje na pendriva
  7. bronsky69

    Pomoc Instalacja daphile

    Witam, pomóżcie jak to zainstalować a qnapie aby korzystać z tego serwera Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6 Model serwera: QNAP ts -453 PRO
  8. bronsky69

    Pomoc 453 pro brak rozdzielczości 4k

    dzięki szkoda byłem w świadomości że tak czy wymiana układu załatwi sprawę ?
  9. bronsky69

    Przywitanie

    Cześć i chwała qnapiki
  10. bronsky69

    Pomoc 453 pro brak rozdzielczości 4k

    Cześć nie mogę ustawić 4k rozdzielczości w HD Station .Ten model podobno ma 1.4a wiec powinien wyświetlić w ustawieniach mogę wybrać tyko full hd. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6 Model serwera: QNAP TS-453 pro
  11. bronsky69

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    Możesz podrzucić jeszcze raz krok po kroku też mam problem z uruchomieniem tego dockera Witam, udało się zainstalować ale tą wersje 7.6.2 na docker jest wersja 7.8 imap ale nie można jej zainstalować w ten sam sposób,