Recent Content by Butler

  1. Butler

    Pomoc Filmy o tych samych tytułach jak rozdzielić

    Tak jeszcze nie robiłem.
  2. Butler

    Pomoc Filmy o tych samych tytułach jak rozdzielić

    Jak są dwa RÓŻNE filmy o tym samym tytule z tego samego roku (a są takie), a PLEX widzi je jako dubel, to wycinam chwilowo ten dobry. Wtedy temu co został robię "ręczne dopasowanie", na końcu zostaje wklejenie do kalalogu z powrotem tej dobrze indeksowanej wersji.
  3. Butler

    Pomoc Filmy o tych samych tytułach jak rozdzielić

    Ja mam wszystkie filmy w jednym katalogu... Wiem, to nie jest optymalne, ale tak mam.
  4. Butler

    Pomoc Filmy o tych samych tytułach jak rozdzielić

    Zapoznaj się z prawidłowym formatowaniem nazw dla PLEX. W pierwszym członie ma być tytuł w wersji oryginalnej lub angielskiej i zaraz za nim w nawiasie okrągłym lub kwadratowym rok produkcji. Co dalej już mało istotne. Np. Blade Runner [1982] [The Final Cut]...
  5. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    Dalej walczę z PLAY, zgłosiłem że nie działają mi usługi które na UPC śmigały i uniemożliwa mi to korzystanie z internetu. IPv4 nie możliwe, dają taką możliwość jeśli infrastruktura należała/należy do Vectry, na starym UPC to niemożliwe. Ich router nawet na tryb bridge nie chce się ustawić. Na...
  6. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    Musiałbym spytać... Sam bym chciał jednak mieć dostęp będąc mobilnym, ale sieci komórkowe chyba są na ipv4
  7. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    Nie, nie da się. Odmówiono mi.
  8. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    To wracając... ma ktoś wyłącznie jak ja ipv6 by sprawdzić czy PLEX odemnie by banglał? Bo rozumiem że tak powinno.
  9. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    Tak, mam tak ustawione w PLEX 1707171602 IPV6 Scanner | Online Port Scan tu też sprawdzam. Wpisuję ipv6 które mam info w routerze PLAY. Dopisuję zera jak ciąg ma mniej znaków. I też close.
  10. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    Nie nadążam. Sprzętowo to wygląda tak że mam ten router PLAY. Badziewie nie chce się ustawić na bridge i jest tylko ipv6. Mam do niego podłączony swój router bo jest o wiele większy zasięg WIFI (dwa mesh) oraz ergonomia podglądu sieci nieporównywalnie lepsza. Niby śmieszny Fritz, ale w...
  11. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    Na tym port checker jest zwykły podany. Same cyferki. ipv6 to ten dłuższy z literami... To widzę w ustawieniach routera PLAY.
  12. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    Nie kumam... Jak wchodzę na Port Checker - Check Open Ports Online i sprawdzam 32400 (czyli ten PLEX) to mam close. Ustawiałem otwarty w routerze PLAY, ale nic to nie daje.
  13. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    A ma ktoś z Was ipv6 by sprawdzić czy PLEX działa ode mnie?
  14. Butler

    Pomoc PLEX - dostępo poza siecią domową IPv6

    No co poradzę... działało, nie działa Tak, mogłem nie podpisywać nowej umowy i zostać bezterminowo z UPC. Ale to i tak kwestia czasu, prędzej czy później (raczej prędzej) PLAY wygasi UPC. Poza tym sprzęt do odbioru TV w PLAY ma o wiele większe możliwości niż kłopotliwy do tej pory Horizon oraz...
  15. Butler

    Pomoc TS-264-8GB filmy w 4K zacinają się na TV

    Na moim Sony TP-LINK UE300 działa bdb.