Recent Content by Caldon

  1. Caldon

    Pomoc Grupa RAID 1 w puli magazynu 1 zdegradowana

    Napisałem na helpdesk odpowiedź, ponieważ kazano wysłać logi na nowo. Oni zamknęli mi temat po tym jak zrobili naprawę błędów i " odbudowali macierze" która wciąż nie jest odbudowana
  2. Caldon

    Pomoc Grupa RAID 1 w puli magazynu 1 zdegradowana

    W Pamięci -> Dyski/VJBOD inny dysk się pojawia ale nie odbudowuje się macierz
  3. Caldon

    Pomoc Grupa RAID 1 w puli magazynu 1 zdegradowana

    Powiem tak, ja to przejąłem całą sieć wraz ze sprzętem po pracowniku który odszedł i zaczęły się robić jaja tak naprawdę. Staram się poprawić rzeczy i tak jak tego QNAP ja tego nie konfigurowałem
  4. Caldon

    Pomoc Grupa RAID 1 w puli magazynu 1 zdegradowana

    Ten sam dysk, pojemność tylko serial number inny 1642179723 Niestety nie posiadam takowego
  5. Caldon

    Pomoc Grupa RAID 1 w puli magazynu 1 zdegradowana

    No posiadam jeszcze 2 QNAP ale to 12 zatokowy i 8 zatokowy jest
  6. Caldon

    Pomoc Grupa RAID 1 w puli magazynu 1 zdegradowana

    no ale to mija się z celem. Jeśli za każdym razem gdy Pani mi dysk muszę instalować system w QNAP. Czyli suma sumaru wychodzi, że gdy padnie jeden dysk to muszę wszystkie 24 wymieniać
  7. Caldon

    Pomoc Grupa RAID 1 w puli magazynu 1 zdegradowana

    Witam, Mam dziwny problem z którym borykam się od dłuższego czasu (2m). Problem związany jest z QNAP TS-EC2480U. Jedna z 24 zatok tj. 16 po wymianie dysku nie chciała się odbudować. Zgłosiłem sprawę do QNAP by sam nie kombinować nic przy urządzeniu. Chłopaki z helpdesk zgłosili, że macierz...