Recent Content by Ciangi2

  1. Ciangi2

    Sprzedam OKAZJA! Sprzedam JAK NOWE i UŻYWANE Qnapy

    Hm.. no niech będzie... Jak możemy się skontaktować w celu omówienia szczegółów ?
  2. Ciangi2

    Sprzedam OKAZJA! Sprzedam JAK NOWE i UŻYWANE Qnapy

    Witam, czy jesteś nadal zainteresowany QNAP TS-653D-4G?
  3. Ciangi2

    Sprzedam OKAZJA! Sprzedam JAK NOWE i UŻYWANE Qnapy

    pozycja 1. SPRZEDANY pozycja 4. SPRZEDANY
  4. Ciangi2

    Sprzedam OKAZJA! Sprzedam JAK NOWE i UŻYWANE Qnapy

    pozycja 2. SPRZEDANY 1686925908 pozycja 5. SPRZEDANY
  5. Ciangi2

    Sprzedam OKAZJA! Sprzedam JAK NOWE i UŻYWANE Qnapy

    Specjalnie dla Ciebie, gdybym (wiedział jak/mógł) zmienić temat posta przed "NOWE" dodałbym "JAK".
  6. Ciangi2

    Sprzedam OKAZJA! Sprzedam JAK NOWE i UŻYWANE Qnapy

    Witam, wystawiam na sprzedaż: 1. qnap ts-453be 4GB RAM UŻYWANY STAN BDB - cena 1300zl 2. Qnap TS-253D-4G jako nowy - był przeznaczony jako serwer w razie awarii innych - do awarii innych nigdy nie doszlo. Gwarancja producenta do dnia: 2023-09-17 - cena 1300zl brutto 3. 2x QNAP...
  7. Ciangi2

    Pomoc Wolumin widmo na qnapie ...

    Witam, Walczę już nad problemem z supportem, ale długo czasu już to trwa, a rezultatu finalnego jak nie było tak nie ma... Mianowicie, czy miał ktoś problem z "woluminem widmo" i wie jak się tego pozbyć? Problem polega na tym, że jak zrestartuje qnapa, na dysku na porcie drugim wskazuje mi...
  8. Ciangi2

    Recenzja Wrażenia i opinie o Qnap i TVS-672n po przesiadce z S DS918+

    dalej brakuje i brakować będzie. Qnap GUI to rozwiazanie dla laików. Skąd laik ma wiedziec np. co to jest reverse proxy i po co to dla laika? Z dluzszej perspektywy czasu zauwazylem ze korzystanie z serwisow qnapa "built-in" przynosi wiecej zlego niz dobrego, jezeli potrzebujesz czegos wiecej...
  9. Ciangi2

    Pomoc Qnap TS-653D - jaka maksymalna obsługa RAMu?

    Crucial SODIMM, DDR4, 16 GB, 2666 MHz, CL19 (CT16G4SFRA266) - Pamięć do laptopa - Morele.net x2
  10. Ciangi2

    Pomoc Qnap TS-653D - jaka maksymalna obsługa RAMu?

    Dziś przyszły 2x 16GB. @pigers Chcesz linki do pamięci? :D
  11. Ciangi2

    Pomoc Qnap TS-653D - jaka maksymalna obsługa RAMu?

    A jakie pamięci testowałeś, że Ci 16 nie działa? Ja na działającym 653D, 16GB mam takie:
  12. Ciangi2

    Pomoc Qnap TS-653D - jaka maksymalna obsługa RAMu?

    Witam, Czy posiada ktoś może wiedzę, jaka maksymalna ilość RAMu może być obsługiwana przez TS-653D? Niby na stronie producenta procesora, jest napisane, że max 8 GB, a ja aktualnie działam na 16GB, znalazłem artykuł, że gościu puścił na 32GB...
  13. Ciangi2

    Witam

    Witam serdecznie