Recent Content by Cid

  1. Cid

    Pomoc System fan 1 failed

    A teraz joke: TS-251 nie ma wyświetlacza :P A tak poważnie, to co? Wymiana MOBO serwis, jakie są orientacyjne koszta naprawy?
  2. Cid

    Pomoc System fan 1 failed

    Tak, zaraz po tym jak to zauważyłem.
  3. Cid

    Pomoc System fan 1 failed

    Kręci, ale po zalogowaniu nie mam podanej ani temperatury, ani obrotów wentylatora
  4. Cid

    Pomoc System fan 1 failed

    Cześć, na TS-251 dostaje komunikat: [Hardware Status] System fan 1 failed., 16,1622521739,A049,Hardware Status,C004,Fans W bonusie NAS nie widzi drugiego dysku. O ile z dyskiem większego problemu nie będzie? Tak potrzebuję informacji, jaki wentylator jest w TS-251?
  5. Cid

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Jak skonfigurować usługę QVPN i z niej korzystać? według tego robiłem i działa :)
  6. Cid

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    To ja mam drugiego Q TS-251, podłączony na neozdradzie - wiadomo, co tam trzeba mieć skonfigurowane, żeby mieć dostęp z zewnątrz... Update'y robię rogularnie i mnie nic nie dotknęło na nim. MR na obu w tym samym czasie wykrył i usunął xtrasy z HBS i.... to wszystko w temacie :P
  7. Cid

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    To może inaczej: Mnie akurat nie trafiło, ale DDNS mam włączone. Myqnapcloud też (choć ograniczyłem je już dawno). Jedyne, co zrobiłem po serii prób logowań z masy adresów IP jakie miałem kilka tygodni temu, to usunięcie port forwardingu na... D-Linku :P I łączenie się z serwerem jeśli trzeba...
  8. Cid

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Malware Remover 4.6.1.1 łaskawie oznajmił swoją obecność. Czekam na raport skanu.
  9. Cid

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    To jeszcze jedna ciekawostka. Skoro należy zaktualizować HBS i inne paczki, to może niech one w końcu pojawią się w app center? Bo change log aplikacji a to co jest w app center to dwie różne sprawy ;)
  10. Cid

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    To ile tych luk znaleźli, bo: HBS 3 Hybrid Backup Sync 3.0.210412 ( 2021/04/23 ) [Security Updates] - Fixed a credential vulnerability. - Fixed two command injection vulnerabilities.
  11. Cid

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    Łatania HBS ciąg dalszy: HBS 3 Hybrid Backup Sync - Release Notes for Apps - QNAP, nowa wersja ma datę wydania 23 kwietnia. Niestety app center podaje mi dalej niższą wersję aplikacji z 16 kwietnia.
  12. Cid

    Pomoc Własna domena pod stałym publicznym IP

    Standardowy serwer www wbudowany QTS. Plliku .conf nie mam.
  13. Cid

    Pomoc Własna domena pod stałym publicznym IP

    Dobry wieczór, próbuję podpiąć domenę wykupioną w hitme.pl na swojego Qnapa. Mam stałe, publiczne IP. W hitme.pl przekierowałem NS na dns mojego usługodawcy (supermedia). Usługodawca potwierdził, że konfiguracja DNS jest poprawna i zadał pytanie: czy domena, którą wykupiłem została dodana do...