Recent Content by cikez

  1. C

    Instruktaż/Tutorial Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery

    Nie był zainicjowany. To po przepięciu i wymieniałem w nim CPU i RAM. Dysk z DOM spalony. Dyski HDD czyste. Udało sie. Zmieniałem PEN'y USB i małe 1 GB i duze 16GB i to samo Ale... jak odpaliłem na kompie w tej samej sieci co był podłączony QNAP program Qfinder Pro to go zobaczył i pojawiły się...
  2. C

    Instruktaż/Tutorial Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery

    tak, odczytywałem i nie ma zmian. restartowałem i to samo
  3. C

    Instruktaż/Tutorial Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery

    Dziękuję. Popatrzę później, na dziś już czas iść do domu. Dziwi mnie to że w Linuxie z pena karty działały normalnie. Poczytam i spróbuje naprawić. Dam znać o wynikach Pozdrawiam Marcin Dzień dobry, Wpisuje komendę z tej strony ale chyba nie zapisują mi ustawienia MAC. zdjęcie poniżej...
  4. C

    Instruktaż/Tutorial Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery

    Dziękuję, Ściagnałem najnowszy TS-X51_20200907-4.4.3.1421.img wgrałem na pen'a programem USB Image Tool.exe ale nie zadziałało Nie mogę pobrać pliku z linku z twojego zdjęcia Udało się pobrać i wgrać na pena. System się uruchomił, były piknięcie itd ale nie ma adresów MAC kart sieciowych i...
  5. C

    Pomoc TS-251 - DOM Recovery - przywracanie ustawień fabrycznych

    kolega w poście powyżej odnosi się do instrukcji jakiegoś ckarol86 i szukam tej instrukcji Pozdrawiam Marcin
  6. C

    Instruktaż/Tutorial Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery

    Tak z dyskiem to sobie poradzę ale dziękuję. A obraz DOM gdzieś można ściągnąć? Pozdrawiam Marcin
  7. C

    Pomoc TS-251 - DOM Recovery - przywracanie ustawień fabrycznych

    Witam, podasz link do tej instrukcji? Pozdrawiam Marcin
  8. C

    Instruktaż/Tutorial Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery

    Witam, Nie mogę nigdzie znaleźć obrazu recovery do: TS-251+ Pierwszy raz na tym forum. Zajmuje się naprawa tych sprzętów od niedawna. W tym konkretnym poszła pamięć i procesor po przepięciu. Działa już np na Hirens z USB ale oryginalny dysk usb mocowany na płycie nie daje oznak życia. Chciałem...